Lido novērojis Krievijas tūristu apsīkumu

Komentāri
Lido novērojis Krievijas tūristu apsīkumu
Foto: LETA

Ēdināšanas kompānijas AS Lido bistro klientu vidū pēdējā laikā samazinājies Krievijas tūristu skaits, stāsta Lido valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Viņa gan nenorāda, par cik procentiem vērojams samazinājums, bet piebilst, ka tas ir neliels. Tomēr, salīdzinot Lido apmeklējumu šajā laikā pērn un arī līdz šim, samazinājums ir novērojams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tūristu skaits no Krievijas patlaban ir nedaudz samazinājies. Taču skaidrākas tendences varēsim komentēt pēc Ziemassvētkiem un Jaunā gada svinībām, kad iepriekšējos gados bija vērojama liela Krievijas tūristu aktivitāte Rīgā,” norāda Auziņa.

Viņa arī atzīmē, ka tradicionāli Krievijas tūristi Latviju izvēlas par ceļojuma galamērķi ziemas brīvdienās, maija svētkos, kā arī jūlijā un augustā.

Savukārt jautāta par iespējamo festivāla Jaunais vilnis norises vietas pārcelšanu nākamgad no Jūrmalas uz kādu citu vietu, Auziņa atzīst, ka tas rada nelielu satraukumu par krievu tūristu skaitu Latvijā. Satraukums skaidrojams ar to, ka festivāla Jaunais vilnis norises laikā Lido esošās pop-up terases jeb mirkļkafejnīcas apgrozījums pērn bija uz pusi lielāks, salīdzinot ar terases apgrozījumu citās nedēļās. Neatklājot apgrozījuma pieaugumu naudas izteiksmē, Auziņa pauž cerību, ka Jaunā viļņa nerīkošana Jūrmalā būs pārvarama un pārejoša problēma.

Jautājumā par gatavību atvērt mirkļkafejnīcu Jūrmalā nākamgad, Auziņa skaidro, ka Lido pop-up terases koncepts paredz to atvērt tur, kur pieprasa klients.

“Patlaban gatavojam plānu par nākamā gada terases vietu – analizējam, pētām, izskatām dažādus variantus un piedāvājumus, tai skaitā arī līdzšinējo vietu Jūrmalā,” informē Auziņa.

Kā ziņots, saskaņā ar 2013. gada auditētajiem finanšu rezultātiem ēdināšanas kompānija AS Lido pērn sasniegusi lielāko apgrozījumu pēdējo piecu gadu laikā – 29,72 miljonus eiro, informēja uzņēmumā. Ēdināšanas biznesā kopumā Lido pērn sasniegusi 12% pieaugumu.

Tikmēr uzņēmuma peļņa pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, ir teju trīskāršojusies – no 344 309 eiro 2012. gadā līdz 863 678 eiro 2013. gadā.

Patlaban Lido tīklu veido deviņi bistro Latvijā, kā arī viens Lido bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un veikals Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991. gadā. Tā pamatkapitāls ir 14,12 miljoni eiro. Uzņēmuma dibinātājs, ilggadējais īpašnieks un vadītājs Gunārs Ķirsons patlaban ieņem Lido padomes priekšsēdētāja amatu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl