Lembergi saglabājuši bagātākās ģimenes statusu

2 komentāri

Visbagātākie cilvēki Latvijā joprojām ir baņķieri, tā liecina žurnālā Kapitāls publicētais Latvijas 100 miljonāru saraksts. Kopumā 100 mūsu valsts bagātnieki savu īpašumu vērtību palielinājuši par 300 miljoniem eiro. Līdzīgi kā valsts tautsaimniecība arī bagātāko cilvēku rocība augusi mēreni, bet stabili. 

Gada laikā Latvijas simts bagātāko cilvēku saraksts piedzīvojis pavisam nelielas izmaiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmās divas vietas joprojām ieņem AB.LV bankas īpašnieki Oļegs Fiļs un Ernests Bernis. Katra rocība palielinājusies par 64 miljoniem eiro, sasniedzot attiecīgi 299 un 296 miljonus eiro.

Trešo vietu saglabājis Rietumu bankas akcionārs Leonīds Esterkins. Viņa bagātība palielinājusies par 114 miljoniem eiro.

Izmaiņas topā varētu ieviest starptautiskā situācija. Tikmēr pagaidām nekustamais īpašums, vairumtirdzniecība, ražošana, finanses un arhitektūra ir jomas, kurās visbiežāk strādā Latvijas miljonāri. Lai kļūtu par vienu no simta, nepieciešami septiņi miljoni eiro.

Šogad starp simts bagātākajiem ierindojušies arī 21 un 25 gadus veci jaunieši.

Lai netiktu spēlētas finanšu paslēpes, miljonāru Top 100 papildināts ar desmit turīgākajām ģimenēm un divdesmit savādajiem miljonāriem. Lembergu ģimene saglabājuši bagātākās ģimenes statusu, bet savādo miljonāru godu izpelnījušies arī sportisti Andris Biedriņš un Sandis Ozoliņš.

Daudz lielākas bažas par finanšu paslēpēm Lato Lapsam rada datu vākšana. Tā augošo ierobežojumu dēļ ar katru gadu kļūstot aizvien sarežģītāka.

TOP komentāri

 • Ir
  0 0 0

  Ir

  Ja tik mazā valstī ir tik daudz miljonāru, sakiet, kur ir vidusslānis? Vai šos" Dieva izredzētos" nevajadzētu sūtīt uz robežām, lai tur lūdz mūsu pilsoņus neizbraukt grašu pelnīšanā uz aizrobežām?
  Neba kāda svētība tiem ir- pavērojiet viņu resnos vēderus un pašlepnumu vispārākajā pakāpē viņu ģīmjos, kad mēs tos uzrunājam... iznākums tak visiem viens. Bedre...
  Ir viens jautājums- kas un cik pa šiem brīvvalsts gadiem no atbildīgajiem ir iesēdies cietumā? Un vai cerat , ka Maximas lietā kāds iesēdīsies? Pavērojiet iekšlietu ministra acu skatienu - blēža skatiens, nenoturīgs, staigājošs.... Man kauns par savu valsti. Cik gan labi būtu, ja valstī būtu noteikts ar likumu- ja esmu miljonārs, tad visiem tas ne tikai jādzird, bet ar jāzina, kā un kāpēc tas noticis un vai esmu lojāls pret notikumiem valstī, kurā šie miljoni pelnīti. Un vēl- lai būtu redzams, cik katrs no tiem 100 kam un par ko ir ziedojis...
  Kāda aitu publika te dzīvo.. Kur aitas, tur cērpēji, neba Putins lielākais ienaidnieks, vietējie , kam nav jāatskaiās VID par savu bagātību... Nē, tā nav skaudība, drīzāk riebums uz visa fona, kas notiek Latvijā.
  Nelielieties ar savu bagātību, kuru esat pelnījuši uz kalpu rēķina , viņu sviedriem un darba, sāciet kaut ko darīt valsts labā un panāciet rezultātus. Tas, ka esat amatā tikai tāpēc, ka Jums ir runas dāvanas, tas tāpat saprotams, bet neviens no Jums nav spējīgs reāli iesaistīties tautas saglabāšanā, nolaisties līdz tautas vajadzību līmenim.... Arī esmu turīgs un man neko nevajag, ir smeldze, to nedaudz izmetu.... Lemberg, nu ziedo tak kaut ko, un pasaki, kam un kur....Tad ar tie, kas par Tevi bagātāki , kaut drupačiņu atmetīs....
 • Jānis
  0 0 0

  Jānis

  Nu ko lai saka? Šodien traurs valstī, skumjas sajūtas, bet te mēs lasām par miljoniem... Alkatība un naudaskāre Maximā noveda cilvēkus pie bojāejas.. Šie 100 "laimīgie" neba labi naktī guļ, miljoni gan jau ka spiež kaklus. Neesmu dzirdējis, ka Lembergs vai kāds no šiem 100 būtu kaut latu ziedojis labdarībai. Skumji dzīvot valstī, kurā jādarbojas sabiedriskajām organizācijām, kas cenšas salāpīt valsti un tajā dzīvojošos parazītus... Tiek spēlēts uz cilvēku jūtām. Cilvēki vāc, atdod pēdējo... Neatbalstu šādu rīcību. Ir jāslēdz visas "palīdzi man", Ziedot.lv iespējas, tad varbūt valsts ieklausīsies un sāks domāt.
  Runājot par Lembergu, nu ir tak jau vecs, nu ko tad darīs ar tiem miljoniem? :))) Kā K. Skalbes "Pasakā par vērdiņu". Nu ar tiem jau kraupjajiem pirkstiem skaita kupjūras, un pulss aizvien paātrinās....
  Labākās zāles? Neievērot viņu un ignorēt viņam līdzīgos, un palūgt viņu vpublicitāti- kam un cik ir ziedots. Galu galā mums jāzina, vai šie cilvēki šeit dzīvo dundurveidīgu dzīvi vai kopā ar mums...L. lapsa dara labu darbu, bet šodien tas sakrīt ar traura dienu , tāpēc divtik spēcīgu kapacitāti....Piebilde- esmu nodrošināts un valstij maksāju nodokļus, šad tad ieskaitu ziedot . lv, bet vairs negribu... Valsts, kāpēc negribu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl