Komentāri
Latvijas interneta veikals slavina Putinu un grib ar to nopelnīt
Foto: Ekrānuzņēmums

Latvijā reģistrēts interneta veikals “SuperPutin.lv” cer nopelnīt ar pozitīvu Krievijas prezidenta Vladimira Putina tēla mārketingu, stāsta SuperPutin.lv īpašniece Nataļja Rusinova.

Vietnē SuperPutin.lv pircējiem ir iespēja pasūtīt sešu veidu T kreklu apdrukas, kuras rotā Krievijas prezidenta attēls ar pozitīva vēstījuma uzrakstiem krievu un angļu valodā. Kreklu cena ir robežās no 13,90 eiro līdz 15,99 eiro par vienu apdrukāto kreklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau vēstīja, ka šādu kreklu saņēmis arī pašmāju komponists Imants Kalniņš, kurš pat nekautrējās ar to pozēt fotogrāfijai. Atzītā komponista pozitīvā attieksme pret šādu “dāvanu” raisīja lielu sabiedrības nepatiku.

Rusinova tieši šādus T kreklus ar Putinu izdomājusi piedāvāt divu iemeslu dēļ. Proti, pēc viņas domām, Putins pasaulē ir personības zīmols (Personality brend). “Tieši no mārketinga viedokļa tas ir zīmols, ko var labi pārdot, jo ir ārkārtīgi populārs. Mēs esam uzņēmēji, kas izmanto esošo popularitāti.”

Kā otro iemeslu Rusinova norādīja, ka visi apdrukas varianti esot pozitīvi. Izstrādājot apdrukas dizainu, viņa ir ņēmusi priekšstatu par Putinu no dažādiem medijiem – gan Latvijas, gan pasaules līmeņa, tad atmetusi visu, kam ir saistība ar politiku, pasvītrojot pozitīvus raksturojumus.

“Mēs radām tādu Putinu, kas ir draudzīgs Latvijas iedzīvotājiem un ievieš mūsos optimismu,” uzsver Rusinova.

Jautāta, vai, ņemot vērā Krievijas un Ukrainas saspīlētās attiecības un esošo ģeopolitisko situāciju, viņa nedomā, ka pozitīvs Putina tēls varētu būt provokācija, Rusinova norāda, ka, pēc viņas domām, provokācija ir tad, kad kāds kādu apvaino vai pazemo, gaidot kādu negatīvu reakciju.

“Mūsu projekts ir pozitīvs. Pati es uzskatu Putina kungu par neapšaubāmi spēcīgu līderi, harismātisku personību un pievilcīgu vīrieti un pat savā veidā par vēsturisku parādību, kas, metaforiski izsakoties, nevarēja nenonākt šajā laikā un šajā vietā,” jūsmīgi klāsta Rusinova.

Tiesa, viņa neuzskata, ka Latvijā būtu vajadzīga Putina vara, piebilstot, ka Latvijai šobrīd būtu vajadzīgs tāda mēroga līderis, kāds Krievijā ir Putins.

Sākot šo projektu, vairāki cilvēki ir brīdinājuši Rusinovu un solījuši, ka projekts var piedzīvot negatīvu un agresīvu komentāru gūzmu. Šad tad kāds komentārs arī parādoties, bet ļoti reti. “Man liekas, ka visi cilvēki neatkarīgi no nacionalitātes saprot, ka SuperPutin.lv ir jauks un pozitīvs projekts,” akcentē Rusinova.

Viņa skaidro, ka pirms projekta sākšanas esot sazinājusies arī ar Drošības policiju. Līdz šim projekta divu nedēļu darbības laikā nekādu sodu, brīdinājumu vai cita veida ziņu no valsts iestādēm SuperPutin.lv nav saņēmuši.

Rusinova atklāj, ka patlaban pasūtījumu skaits ir pārsniedzis 1000 gabalu. Lielākā daļa jeb 90% no pircējiem ir Latvijas iedzīvotāji. Pārējo 10% vidū ir pircēji no Lielbritānijas, Īrijas, Igaunijas, Lietuvas, Spānijas, Kanādas, ASV, Krievijas un Dānijas.

Populārākais modelis, kas aptver aptuveni 50% no visiem pasūtījumiem, ir T-krekls ar Putina attēlu un uzrakstu krievu valodā “Soldat rebjonka ne obidit” (“Kareivis bērnam pāri nedarīs”).

Interneta veikala SuperPutin.lv īpašniece atzīmēja, ka šo veikalu pārvalda viņas mikrouzņēmums SIA Key Factor CS, kas līdz SuperPutin.lv nodarbojies ar nekustamā īpašuma piedāvāšanu Krievijas pilsoņiem, kuri gribēja iegūt Latvijas termiņuzturēšanās atļaujas. Tas tika darīts, izmantojot interneta vietni “www.keyfactor.lv”.

Rusinova atzina, ka saistībā ar izmaiņām termiņuzturēšanās atļauju jomā uzņēmuma piedāvātais nekustamais īpašums un līdz ar to arī uzturēšanās atļaujas vairs nevienam neesot vajadzīgas.

Kā liecina Firmas.lv informācija, Key Factor CS pērn apgrozīja 14 329 eiro un nopelnīja 3823 eiro. SIA Key Factor CS dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,42 eiro.”Key Factor CS vienīgā īpašniece ir Rusinova.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl