Komentāri
Latvijas divriteņu ražotājs Ērenpreiss atvērs savu kafejnīcu
Publicitātes foto

Aprīļa beigās Rīgā plānots atvērt veloizstrādājumu mazumtirdzniecības un restaurācijas uzņēmuma SIA Ērenpreiss Original velo drive-in kafejnīcu, stāsta valdes priekšsēdētājs Toms Ērenpreiss.

Patlaban notiek labiekārtošanas darbi. Ērenpreisa velo drive-in būs vienlaikus arī pilna servisa veikals, kas iekļauj arī velosipēdu darbnīcu. Tas atradīsies Tērbatas ielā 65, un tā kopējā platība būs 100 kvadrātmetru.

Ieguldīto investīciju apjoms patlaban vēl nav aprēķināts. “Tā kā šis ir ilgtermiņa projekts, visas ieguldāmās investīcijas vēl nevaram izmērīt. Mūsu galvenais uzsvars ir uz kvalitāti, līdz ar to investēsim tik, cik nepieciešams. Līdz šim esam ieguldījuši privātus līdzekļus, bet laika gaitā plānojam piesaistīt papildu investīcijas,” skaidro Ērenpreiss.

Viņš norāda, ka ar šo drive-in kafejnīcu-veikalu uzņēmums vēlas radīt nevis vienkārši veikalu, bet pilsētvides dzīvesveida kultūrpunktu – pulcēšanās vietu, kur notiks tematiski pasākumi, lekcijas, ar mērķi veicināt velo kultūras turpmāko attīstību Rīgā.

SIA Ērenpreiss Original dibināta 2010. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. Ērenpreiss Original īpašnieki ir Ērenpreiss – 25%, Viesturs Masteiko – 50% un Mārtiņš Kvēps – 25%.

2013. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 101 433 eiro, bet peļņa – 15 513 eiro.

Skaties foto!

Lasi vēl