Latvijā vairāk pērk dārgo šņabi

Komentāri
Latvijā vairāk pērk dārgo šņabi
(Foto: LETA)

Pagājušajā gadā degvīna tirgus Latvijā samazinājies par 4,4%, vienlaikus turpinoties tendencei pieaugt premiālā jeb augstākās cenu kategorijas degvīna patēriņam, vēsta dzērienu izplatītājas SIA SPI Distribution (Latvia) pārstāve un degvīna zīmola Stolichnaya vadītāja Karīna Pētersone.

Viņa norādīja, ka pērn salīdzinājumā ar 2013.gadu degvīna kategorija vietējā tirgū samazinājusies par 4,4%. Vienlaikus, lai gan degvīna tirgus Latvijā, līdzīgi kā lielā daļā Eiropas, jau vairākus gadus uzrāda krituma tendenci, gan Latvijā, gan pasaulē pieaugot pieprasījums pēc premiālā segmenta degvīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pārdošanas dati liecina, ka pieprasījums pēc augstākās kvalitātes degvīniem dažādos tirgos gadā vidēji palielinās līdz pat 8%. Patlaban degvīns ir visvairāk pārdotais alkoholiskais dzēriens pasaulē, savukārt Latvijā tas veido 21% no kopējā legālā alkohola tirgus, izņemot alu,” norādīja Pētersone.

Pētersone arī atklāja, ka 31.janvāris, tiek neoficiāli dēvēts par degvīna dzimšanas dienu, jo šajā datumā 1865.gadā zinātnieks Dmitrijs Mendeļejevs aizstāvēja doktora disertāciju “Par spirta un ūdens savienošanu”, nosakot ideālo ūdens un spirta proporciju, tādējādi liekot pamatu degvīna izveidei.

Viņa arī informēja, ka AS Latvijas balzams pērn saražojusi vairāk nekā 3,3 miljonus dekalitru degvīna, no kā visvairāk pārdotā premiālā degvīna – Stolichnaya – īpatsvars ir 2,7 miljoni dekalitru jeb 82% no kopējā apjoma. Kopumā Latvijas balzams ražo vairāk nekā 50 dažādu garšu un zīmolu degvīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl