9 komentāri
Latvijā sāk ražot ar kaķīšiem apdrukātu sieviešu veļu – Lickstarter
Foto avots: lickstarter

Latvijas uzņēmumā SIA Happy Design sākuši ražot sieviešu apakšbikses, uz kurām uzdrukāti dažādi kaķi, un tam dots provokatīvs nosaukums – Lickstarter, raksta Dienas Bizness.

”Sākotnēji, pirms es to visu sāku, uztaisīju aptauju draugiem, pajautājot, ko viņi domā par šādu produktu, kam to gribētu pirkt, dāvināt, cik gribētu par to maksāt, un palūdzu no daudziem kaķīšiem izvēlēties tos, kuri vislabāk patīk. Jau tad sapratu, ka cilvēkiem šī ideja patīk,” stāsta idejas autore, SIA Happy Design īpašniece Liega Zelgalve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa atzīst, ka ideja par apdrukātām biksītēm pamanīta sociālajā tīklā Facebook, taču tā kā neesot bijusi iespēja pasūtīt mazu skaitu šādu apakšveļas gabalu, viņa lēmusi pati ķerties klāt apdrukai.

Runājot par nosaukumu, L. Zelgalve atzīst, ka tas ir gana provokatīvs un viņai neesot ”pārliecības, ka šis nosaukums paliks”.

Kaķi, kas uzdrukāti uz apakšbiksēm, nav izvēlēti sakritības dēļ – L. Zelgalve pirms tam aptaujājusi savus draugus, prasot, kurus kaķus pagodinās ar iespēju tikt uzdrukātiem uz apakšveļas.

TOP komentāri

 • anna
  +1 +1 0

  anna

  var nopirkt veikalā ABRA- Kr.Valdemāra ielā pretī mākslas muzejam-
  5 dažādi kaķi
 • Ļena
  +1 +1 0

  Ļena

  Samam sieva(ja tāda ir) laikam bumbierenēs staigā,ka tā sacepās par minču apenēm :D
 • Ļena

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl