Komentāri
Latvijā reģistrēta jauna kompānija “Hugo Boss Latvia”
Foto: Reuters

Latvijā reģistrēta jauna kompānija SIA “Hugo Boss Latvia”, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmums reģistrēts šā gada 16.novembrī. “Hugo Boss Latvia” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētā “Hugo Boss International B.V.”. Kompānijas valdē ir divi locekļi – Stefans Ulrihs Borns un Berns Hartmuts Hāke.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbilstoši informācijai Lielbritānijas uzņēmumu reģistrā, Borns ir Londonā bāzētā uzņēmuma “Hugo Boss UK Limited” direktors. Savukārt Hāke ir “Hugo Boss” grupas pārdošanas direktors, kurš ir atbildīgs par vairumtirdzniecību, mazumtirdzniecību un globālo tirdzniecību, liecina informācija “Hugo Boss” tīmekļa vietnē.

“Hugo Boss” dibināta 1924.gadā un tas ir globāls luksusa modes preču tirgotājs, kura darbība vērsta uz augstākās klases apģērbu un aksesuāru ražošanu un izplatīšanu. Kompānijai pieder zīmoli “Hugo”, “Hugo Green”, “Hugo Orange” un “Boss”. Kompānijas galvenais birojs atrodas Vācijas pilsētā Metcingenā.

Kopumā “Hugo Boss” ir 442 veikali visā pasaulē un kompānijā strādā gandrīz 14 000 darbinieki. Kompānijas kopējā peļņa no pārdotā pērn bija 2,6 miljardi eiro, savukārt tās EBITDA rādītājs (peļņa pirms procentu, nodokļu, nolietojuma un amortizācijas atskaitījumiem) 2016.gadā bija 493 miljoni eiro.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl