Latvijā reģistrēta jauna kompānija “Hugo Boss Latvia”

0 Komentāru
Latvijā reģistrēta jauna kompānija “Hugo Boss Latvia”
Foto: Reuters

Latvijā reģistrēta jauna kompānija SIA “Hugo Boss Latvia”, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmums reģistrēts šā gada 16.novembrī. “Hugo Boss Latvia” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētā “Hugo Boss International B.V.”. Kompānijas valdē ir divi locekļi – Stefans Ulrihs Borns un Berns Hartmuts Hāke.

Atbilstoši informācijai Lielbritānijas uzņēmumu reģistrā, Borns ir Londonā bāzētā uzņēmuma “Hugo Boss UK Limited” direktors. Savukārt Hāke ir “Hugo Boss” grupas pārdošanas direktors, kurš ir atbildīgs par vairumtirdzniecību, mazumtirdzniecību un globālo tirdzniecību, liecina informācija “Hugo Boss” tīmekļa vietnē.

“Hugo Boss” dibināta 1924.gadā un tas ir globāls luksusa modes preču tirgotājs, kura darbība vērsta uz augstākās klases apģērbu un aksesuāru ražošanu un izplatīšanu. Kompānijai pieder zīmoli “Hugo”, “Hugo Green”, “Hugo Orange” un “Boss”. Kompānijas galvenais birojs atrodas Vācijas pilsētā Metcingenā.

Kopumā “Hugo Boss” ir 442 veikali visā pasaulē un kompānijā strādā gandrīz 14 000 darbinieki. Kompānijas kopējā peļņa no pārdotā pērn bija 2,6 miljardi eiro, savukārt tās EBITDA rādītājs (peļņa pirms procentu, nodokļu, nolietojuma un amortizācijas atskaitījumiem) 2016.gadā bija 493 miljoni eiro.

0 Komentāru