Latvijā radīts jauns sieviešu apavu zīmols SAZ

1 komentārs
Latvijā radīts jauns sieviešu apavu zīmols SAZ
Foto: Lauma Kalniņa

Ar 2015. gada pavasara – vasaras sezonas kolekciju sevi pieteicis jauns augstas kvalitātes Latvijā izstrādāta dizaina roku darinātu sieviešu apavu zīmols SAZ.

SAZ dibināts 2014. gadā un ir pirmais pašmāju apavu zīmols, kas, eksperimentējot ar papēžu formu, apavu kolekcijā iekļāvis roku darinātu skulpturālu koka papēdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abu zīmola radītāju un līdzīpašnieču – Sanitas Avotiņas un Ingas Šabovicas – mērķis, savienojot arhitektonisku un ekstravagantu dizainu ar funkcionalitāti un roku darbu, radīt rotaļīgi savdabīgus, vienlaikus sievišķīgus un ērtus apavus sievietēm.

Katrs apavu pāris ir unikāls, rokām darināts no augstas kvalitātes dabīgās ādas, virsbūvē kombinēts dažādās saspēlēs ar SAZ izstrādāta dizaina apdares elementiem – apdruku audumu detaļām un koka papēdi.

Punktiņi, svītriņas, rombiņi un burbuļu motīvi – apdruku un spilgtu, sulīgu krāsu, kā arī koka un ādas elementu saspēles, papēža formu un augstumu variācijas sniedz plašas iespējas tēla radošiem eksperimentiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl