Latvijā izmaksāta līdz šim lielākā apdrošināšanas atlīdzība par bojātu īpašumu

Komentāri

Nepilni pieci miljoni eiro – tik lielu kompensāciju par ugunsgrēkā izpostīto saplākšņa ražošanas cehu “Lignums” saņēmis uzņēmums “Latvijas finieris”. Pēc divu gadu pauzes ražotne tagad ne tikai atjaunota, bet arī jau atsākusi darbu.

Ugunsgrēks “Latvijas finierim” piederošajā laminēšanas cehā “Lignums” izcēlās 2014. gada decembrī. Aculiecinieki iemūžināja dūmu mākoņus, kas pacēlās Bolderājas debesīs. Cilvēki nelaimē necieta, taču ugunsgrēkā tika skarta 10 000 kvadrātmetru liela teritorija jeb ceturtā daļa “Latvijas finiera” ražošanas Bolderājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atjaunot ražotni bijis iespējams, pateicoties Latvijas vēsturē lielākajai apdrošināšanas prēmijai. Kompānija “Balta” “Latvijas finierim” izmaksājusi vairāk nekā 4,8 miljonus eiro, lai saplākšņa ražošana varētu atsākties. Īpašumu apdrošināšanas biznesā tā ir nebijusi summa.

Jāpiebilst, ka vainīgie ugunsnelaimē joprojām nav noskaidroti. Turpinās kriminālprocess. Iepriekš tika ziņots, ka bojājums konstatēts 60 tonnu rezervuārā, no kura tecēja eļļa, kas aizdegās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl