Latvijā izmaksāta līdz šim lielākā apdrošināšanas atlīdzība par bojātu īpašumu

Komentāri

Nepilni pieci miljoni eiro – tik lielu kompensāciju par ugunsgrēkā izpostīto saplākšņa ražošanas cehu “Lignums” saņēmis uzņēmums “Latvijas finieris”. Pēc divu gadu pauzes ražotne tagad ne tikai atjaunota, bet arī jau atsākusi darbu.

Ugunsgrēks “Latvijas finierim” piederošajā laminēšanas cehā “Lignums” izcēlās 2014. gada decembrī. Aculiecinieki iemūžināja dūmu mākoņus, kas pacēlās Bolderājas debesīs. Cilvēki nelaimē necieta, taču ugunsgrēkā tika skarta 10 000 kvadrātmetru liela teritorija jeb ceturtā daļa “Latvijas finiera” ražošanas Bolderājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atjaunot ražotni bijis iespējams, pateicoties Latvijas vēsturē lielākajai apdrošināšanas prēmijai. Kompānija “Balta” “Latvijas finierim” izmaksājusi vairāk nekā 4,8 miljonus eiro, lai saplākšņa ražošana varētu atsākties. Īpašumu apdrošināšanas biznesā tā ir nebijusi summa.

Jāpiebilst, ka vainīgie ugunsnelaimē joprojām nav noskaidroti. Turpinās kriminālprocess. Iepriekš tika ziņots, ka bojājums konstatēts 60 tonnu rezervuārā, no kura tecēja eļļa, kas aizdegās.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl