Latvijā izmaksāta līdz šim lielākā apdrošināšanas atlīdzība par bojātu īpašumu

Komentāri

Nepilni pieci miljoni eiro – tik lielu kompensāciju par ugunsgrēkā izpostīto saplākšņa ražošanas cehu “Lignums” saņēmis uzņēmums “Latvijas finieris”. Pēc divu gadu pauzes ražotne tagad ne tikai atjaunota, bet arī jau atsākusi darbu.

Ugunsgrēks “Latvijas finierim” piederošajā laminēšanas cehā “Lignums” izcēlās 2014. gada decembrī. Aculiecinieki iemūžināja dūmu mākoņus, kas pacēlās Bolderājas debesīs. Cilvēki nelaimē necieta, taču ugunsgrēkā tika skarta 10 000 kvadrātmetru liela teritorija jeb ceturtā daļa “Latvijas finiera” ražošanas Bolderājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atjaunot ražotni bijis iespējams, pateicoties Latvijas vēsturē lielākajai apdrošināšanas prēmijai. Kompānija “Balta” “Latvijas finierim” izmaksājusi vairāk nekā 4,8 miljonus eiro, lai saplākšņa ražošana varētu atsākties. Īpašumu apdrošināšanas biznesā tā ir nebijusi summa.

Jāpiebilst, ka vainīgie ugunsnelaimē joprojām nav noskaidroti. Turpinās kriminālprocess. Iepriekš tika ziņots, ka bojājums konstatēts 60 tonnu rezervuārā, no kura tecēja eļļa, kas aizdegās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl