16 komentāri

Koalīcija ir vienojusies ieviest iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) lielāku progresivitāti, – pirmdien, 26. jūnijā, paziņoja Māris Kučinskis.

Proti, tām algām, kas gada griezumā nesasniedz 20 tūkstošus eiro, IIN būs 20%. Algām, kas gada griezumā ir līdz 55 tūkstoši eiro, IIN būs 23%. Savukārt algas, kuras gadā pārsniegs 55 tūkstošus eiro, šī likme būs 31%.

Tajā pašā laikā lielo algu saņēmējiem netiks piemērots solidaritātes nodoklis.

Tāpat tiek solīts, ka pakāpeniski augs minimālā alga, kā arī neapliekamais minimums.

Visas izmaiņas tiek solīts precizēt nākamnedēļ.

Plašāk par šo tematu – uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • Sarma Blumberga
  +1 +1 0

  Sarma Blumberga

  Kas par nekaunību,nu visi savēlēti,un nu tik dzīvos uz iedzīvotāju rēķina.Pirmāk kārtām sāciet ar valsts pārvaldē strād'jošiem,un tiem dumjajiem deputātiem,kā arī ministriem,kā tik jums nav kauna,jūs tautai jau esat sen nodīrājuši 7.ādas,nu jau paliks tikai kauli.Cietumā jūs visus sabāzt,un tas vēl būtu par maz.
 • Jāzeps Dūna
  +1 +1 0

  Jāzeps Dūna

  Tāpēc ka bīja vīriņi ar stroķiem,un visi baidījās,a tagad var darīt ko gribi. Būtu kā toreiz,pieņēmi nepareizu likumu rēķinies mājās vari neatgriesties,pa ceļam saņemtu lodi.
 • Igors Visockis
  +1 +1 0

  Igors Visockis

  Dānijā piemēram ar nav izdevīgi daudz pelnīt. Jo vairāk saņem, jo vairāk atdod valstij. Protams, Dānijā ir redzams kur nodokļu maksātāju nauda aiziet. Bezmaksas veselības aprūpes, bezmaksas skolas, gludi ceļi utt. Latvijā tā naudiņa diemžēl tiks sabāzsta kabatās

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl