Latvietes veiksmes stāsts: no viesmīles par dizaineri Londonā

Komentāri

Jaunā modes dizainere Alise Aleksandra Pavāra Lielbritānijā dzīvo jau sešus gadus un nebūt nekaunas no fakta, ka pašā sākumā nācies strādāt par viesmīli. Taču tagad sieviete darina pati savas apģērbu un aksesuāru kolekcijas.

Šobrīd Alise strādā par asistenti finanšu kompānijā, taču brīvajā laikā darbojas pie savām apģērbu un aksesuāru kolekcijām. Tās tiek darinātas Latvijā, taču pārdotas Londonā, jo tieši Londonā ir daudz pircēju, kuri vēlas iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Alise Aleksandra Pavāra, zīmola Alise Aleksandra izveidotāja:

Londonā īstenībā ir ļoti daudz tādu cilvēku, kas ir ļoti inovatīvi, savā ziņā, viņi nebaidās sevi parādīt un būt atšķirīgi. Tieši šiem cilvēkiem patīk kaut kas oriģināls un jauns. Londona tiešām ir viena no tām lielpilsētām pasaulē, kur var redzēt ik dienas tik interesanti apģērbtus cilvēkus, tādas personības, kādas nav nekur citur pasaulē.

Lai arī Londonā konkurence ir liela, patlaban Alises kolekcijas tiek pārdotas vairākos interneta veikalos.

Alise Aleksandra Pavāra, zīmola Alise Aleksandra izveidotāja:

Zīmols ražo apģērbu, kleitas, mēteļus, kurpes un somas. Somas atšķiras ar to, ka es izmantoju koku, ar lāzeru iegravētu rakstu uz koka, organisko stiklu un pēdējā kolekcijā arī izmantoju akmeni.

Lai arī jaunās dizaineres klientu loks pārsvarā atrodas Londonā un citās pasaules metropolēs, tomēr biznesa plānos ir vieta arī Latvijai.

Alise Aleksandra Pavāra, zīmola Alise Aleksandra izveidotāja:

Latvija būs vienmēr dzimtene, no Latvijas vienmēr nāks idejas, un Latvijā ir ārkārtīgi labi mākslinieki, talantīgi mākslinieki ar ko sadarboties, un visi tikpat atvērti un gatavi jaunām idejām, tā ka Latvija noteikti arī būs, spēlēs lielu nozīmi.

Par zīmolu ir izrādījis interesi ļoti nopietns investors, tādēļ Alise cer, ka tuvākajā nākotnē viņas bizness varētu pāriet jau pavisam citā līmenī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl