Latviete uzsāk personalizētu lampu biznesu UNIQCUBE

Komentāri
Latviete uzsāk personalizētu lampu biznesu UNIQCUBE
Foto: LETA

Mērķējot uz Eiropas tirgu, pārdošanā nonākušas 23 gadus jaunas latvietes radītas personalizētas lampas UNIQCUBE. 

Ideja par personalizētu lampu izgatavošanu jaunietei radās vēl studējot Rīgas Ekonomikas augstskolā, taču kopumā darbs pie šī projekta izstrādes ilga aptuveni gadu un tapušas ar “Lec biznesā” atbalstu. ”Šīs lampas ir unikālas ar to, ka tām ir iespējams pielāgot individuālu dizainu,” stāsta Anna Sedleniece, personalizēto lampu idejas autore.

UNIQCUBE lampu galvenā ideja ir, ka, iesūtot savas bildes, to dizainu ir iespējams pielāgot katra individuālajām vēlmēm. Tāpat ir arī pieejami jau gatavi septiņi dizaina varianti, kuru autors ir Annas Sedlenieces brālis, topošais arhitekts, Atis Sedlenieks.

Katras lampas dizaina pamatā ir kāda konkrēta doma, piemēram, lampa Know your stars ir veidota iedvesmojoties no debess zvaigznājiem, un lampas augšpusē atainotajiem zvaigznājiem atrašanās vieta precīzi atbilst īstajam izvietojumam debesīs un pie katra zvaigznāja ir norādīts tā latīniskais nosaukums.

Lampu potenciālais izplatīšanas tirgus ir Eiropas Savienība, bet tagad lampas var iegādāties Latvijas tirgū.

”Viss sākās ar to, ka palīdzēju tētim taisīt izstādi, kurā mēs veidojām līdzīgas griestos iekaramas lampas – man ļoti iepatikās, kā viņas iederas dzīvoklī, un sagribējās uztaisīt lampu, kas būtu tieši pieskaņota manai istabai. Man un maniem draugiem iepatikās šī doma un, nedaudz pārmainot lampu konstrukciju – tā, lai tās varētu ne tikai iekārt griestos, bet arī nolikt jeb kur uz grīdas vai galda – sapratu, ka neesmu vienīgā, kurai varētu patikt šī ideja,” stāsta A. Sedleniece.

Lasi vēl