Komentāri
Latviešu zīmols Zvēru dārzs rada skaistumu – gaumīgi apdrukātu lina gultasveļu

Latviešu zīmols Zvēru dārzs, kas iepriekš piedāvājis apģērbu un spilvenu apdrukas, tagad radījis ar dažādu dzīvnieku motīviem apdrukātu lina gultasveļu.

Līdz šim Zvēru dārzs ražoja un tirgoja ar dzīvnieku motīviem apdrukātus T kreklus, citus apģērba gabalus, dekoratīvus spilvenus un glezniņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban top arī lina gultas veļa, kas apdrukāta ar dzīvnieku tematiku, taču pasūtīt to varēšot īsi pirms Ziemassvētkiem, vēsta ieraksts Zvēru dārza Facebook lapā. Uz Zvēru dārza lina gultasveļas būšot kāds no šiem zvēriem: vilks, stirna, lūsis, lauva vai arī sniega karaliene.

Skaties foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl