Latviešu Velozeķe sāk vākt līdzekļus starptautiskā vietnē Kickstarter

1 komentārs
Latviešu Velozeķe sāk vākt līdzekļus starptautiskā vietnē Kickstarter
Publicitātes foto

Latviešu radīts “iepakojums” velosipēdu uzglabāšanai telpās – Velosock – sācis kampaņu starptautiskā pūļa finansējuma piesaistes vietnē Kickstarter.

Velosock piedāvā trīs produktus. Pieaugušo un bērnu velosipēdu pārsegi iekštelpām pasargā telpas no velosipēda netīrumiem un pārvērš velosipēdu par interjera dizaina priekšmetu. “Bagāžas pārsegs saglabā koferi tīru ceļojuma laikā un piešķir tam individualitāti – īpaši noder, lai lidostā atšķirtu savu bagāžu no citām,” raksta Velosock pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Velosock produkti pieejami dažādos dizainos, ka arī ir iespējams izveidot pašam savu dizainu.

Skaties foto:

Ar Kickstarter palīdzību Velosock plāno piesaistīt finansējumu 28 tūkstošu ASV dolāru apmērā ražošanas iekārtu iegādei.

Velosock produkti Kickstarter būs pieejami līdz 2. oktobrim. Šajā laikā Velosock produktus var iegādāties lētāk, nekā tie vēlāk būs pieejami Velosock interneta veikalā.

Atbalstīt Velosock iespējams divos veidos – iegādājoties kādu no produktiem vai daloties ar Velosock Kickstarter lapas saiti savos sociālajos tīklos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl