“Latvenergo” sāk tirgot dabasgāzi Lietuvā

0 Komentāru
“Latvenergo” sāk tirgot dabasgāzi Lietuvā
ITAR-TASS/SCANPIX

No oktobra AS ”Latvenergo” saviem klientiem Lietuvā papildus elektroenerģijai sāka piedāvāt arī dabasgāzi. Tādējādi šobrīd uzņēmums ir vienīgais no enerģētikas komersantiem, kas darbojas visos tirgus segmentos Baltijas valstīs.

Darbības uzsākšana Lietuvas dabasgāzes tirgū esot sekmīgas darbības elektroenerģijas tirgū nākamais loģiskais solis, paplašinot “Latvenergo” piedāvājumus un nostiprinot savas pozīcijas visos Baltijas valstu enerģētikas tirgos, norāda AS ”Latvenergo” pārdošanas direktors Uldis Mucinieks.

“Latvenergo” galvenais klientu loks Lietuvā ir mazie un vidējie uzņēmumi, kuri ir ieinteresēti abus resursus – elektrību un gāzi – saņemt no viena piegādātāja.

“Latvenergo dabasgāzi iegādājas no dažādiem avotiem – gan no uzņēmuma “Latvijas Gāze” un sašķidrinātās dabasgāzes termināļa Klaipēdā, gan no citiem tirgotājiem, kuri iepirkumā spēj piedāvāt šo resursu.

AS ”Latvenergo” ar tirdzniecības zīmolu “Elektrum” Latvijā, Lietuvā un Igaunijā piedāvā elektroenerģiju, dabasgāzi un saules paneļu uzstādīšanu.

“Latvenergo” koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 925,627 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 0,6% mazāk nekā 2016. gadā, savukārt koncerna peļņa pieauga 2,5 reizes, sasniedzot 322,021 miljonu eiro.

0 Komentāru