Lato Lapsa: Par oligarhu dēvētā Andra Šķēles sieva un bērni izrādījušies veiksmīgāki par pašu bijušo politiķi

9 komentāri
Lato Lapsa: Par oligarhu dēvētā Andra Šķēles sieva un bērni izrādījušies veiksmīgāki par pašu bijušo politiķi
OKSANA DŽADANA, F64

Jaunākajā 100 Latvijas turīgāko cilvēku topā neparādās bijušā politiķa, uzņēmēja un par oligarhu dēvētā Andra Šķēles vārds, taču tajā arī ir gan viņa sieva, gan meitas, liecina “Dienas Biznesa” apkopojums.

Kristiānas Lībanes Šķēles bagātība pērn lēsta 14 miljoni eiro, viņa ir patiesā labuma guvēja 49 uzņēmumos, kuru kopējā peļņa un apgrozījums pārsniedz 15 miljonus eiro. Savukārt Andra Šķēles meitas Madara un Anete katra ir patiesā labuma guvējas 47 uzņēmumos, to katras bagātība aplēsta 12 miljonu eiro apmērā.

Sarakstos neparādās pats Šķēle, ar kuru gan joprojām konsultējās nu jau caurkritušā Rīgas atkritumu monopoluzņēmuma vadītāji un līdzīpašnieki.

“Šķēļu ģimene ir interesanta ģimenes ar to, ka, ja mēs skatāmies pēc oficiāliem reģistriem, tad politiķe Kristiāna Lībane pēc došanās laulības ostā ar Andri Šķēli ir izrādījusies daudz labāka un veiksmīgāka uzņēmēja par viņu pašu, tāpat Šķēles kungs ir izaudzinājis divas meitas, kuras izrādījušās daudz veiksmīgākas un turīgākas par viņu pašu, nu prieks un lepnums, nu, ko lai saka,” LNT Ziņām atzina viens no turīgāko cilvēku saraksta veidotājiem Lato Lapsa.

100 lielāko patiesā labuma guvēju saraksts liecina, ka uzņēmumiem bagātākais bija Aigars Kesenfelds ar dalību 97 uzņēmumos, kuru kopējais apgrozījums bija gandrīz 40 miljoni eiro.

Video: Apkopots jaunākais Latvijas miljonāru tops

9 komentāri