1 komentārs
Laimai aizliedz Lietuvā tirgot konfektes Lācītis ķepainītis
Foto: LETA

Viļņas Apgabaltiesa pirms mēneša pieņēma aizmugurisku lēmumu par labu Krievijas saldumu ražotājam Krasniy oktyabr, liekot Laimai anulēt preču zīmi Lācītis ķepainītis un aizliegt tās izplatīšanu Lietuvā.

Laima ir nolēmusi nepārsūdzēt šo tiesas lēmumu.

NP Foods, kurā ietilpst Laima, skaidro, ka šīs konfektes patlaban faktiski netiek pārdotas Lietuvas tirgū un nav plānota to pārdošanas veicināšana, tāpēc lēmuma pārsūdzēšana un tiesvedības uzturēšana būtu nelietderīga.

Par preču zīmi Lācītis ķepainītis cīņa notiek arī Latvijā. Līdz šim tiesa atzinusi, ka Krasniy oktyabr preču zīme Miška kosolapij Latvijā nav spēkā. Abas konfektes vizuāli ir līdzīgas, uz to iesaiņojuma attēlota Ivana Šiškina slavenās gleznas Rīts priežu mežā reprodukcija.

Latvijā Lācītis ķepainītis, kuru rotā arī Latvijas karoga svītra, ir TOP 10 pārdotāko konfekšu sarakstā.

TOP komentāri

  • Sandce
    0 0 0

    Sandce

    neatbilstosa bilde..Raksts par kepainiti,bet attelots vecais labais Vinnijs:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl