Komentāri
Laima tiesā ar krievu Krasniy oktyabr cīnīsies par Lācīti ķepainīti
Foto: LETA

Rīgas apgabaltiesa šodien plāno skatīt AS Laima prasību pret uzņēmumu Krasniy oktyabr un SIA Russian Sweet par preču zīmes atzīšanu par spēkā neesošu.

Iepriekš lietā viena no pusēm tiesā izteica lūgumu par papildu pierādījumu izprasīšanu.

Laima bija iesniegusi prasības pieteikumu par preču zīmes Miška kosolapij dzēšanu Latvijas teritorijā uzņēmumam Krasniy oktyabr, jo šī preču zīme ir sajaucami līdzīga ar Laimas reģistrēto preču zīmi Lācītis ķepainītis, norādīja Laimas sabiedrisko attiecību konsultante Maija Dulle-Sūniņa.

Tādējādi tiek veikta preču zīmes aizsardzība, lai patērētājiem un arī pārdevējiem nodrošinātu nesajaucamu produktu identitāti, norādīja Dulle-Sūniņa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl