Laima sāk ražot kakao krēmus Lukss un Vāverīte

Komentāri
Laima sāk ražot kakao krēmus Lukss un Vāverīte
Foto: Moyan Brenn/flickr

Saldumu ražotāja AS Laima paplašinājusi produktu portfeli, sākot ražot kakao krēmu Lukss un lazdu riekstu krēmu Vāverīte, kas ir papildinājums abu klasisko zīmolu produktu sērijām, informēja uzņēmuma zīmola vadītāja Maija Brūkle.

Sākotnēji krēmi tiks piedāvāti vietējā tirgū un Baltijas valstīs, bet nākotnē plānots tos piedāvāt arī citos eksporta tirgos, piemēram, Lielbritānijā, Īrijā, Slovākijā, Krievijā, Izraēlā un citviet.

“Vēlamies sniegt iespēju pircējiem baudīt Latvijā ražotus augstas kvalitātes produktus, tāpēc, turpinot ražošanas modernizāciju un attīstot produktu portfeli, ir iegādāta jauna ražošanas līnija, kuru nākotnē būs iespējams izmantot arī citu jaunu produktu ražošanai gan vietējam, gan eksporta tirgum,” sacīja Brūkle.

Uzņēmuma pārstāve neprecizēja jaunajos produktos ieguldīto investīciju apjomu, norādot, ka ieguldījums veikts “Laimas” ražošanas modernizācijas un darba procesa efektivizācijas programmā.

Kopumā Laimas produkcija tiek eksportēta uz 27 eksporta valstīm, tajā skaitā Baltijas valstīm, Krieviju, ASV, Kanādu, Izraēlu, Vāciju, Lielbritāniju, Īriju, kā arī uz citām Eiropas Savienības valstīm, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Moldāviju un Turkmenistānu. Eksports veido 42% no saražotās produkcijas.

Kā ziņots, “Laimas” apgrozījums 2013.gadā bijis 10,84 miljoni eiro, kas ir 11% pieaugums salīdzinājumā ar 9,81 miljona apgrozījumu iepriekšējā gadā, liecina “Firmas.lv” informācija.

Uzņēmuma peļņa pieaugusi vairāk nekā pieckārtīgi – no 1,12 miljoniem 2012.gadā līdz 5,75 miljoniem 2013.gadā.

Pagājušā gada finanšu datus uzņēmums vēl nav publiskojis.

Jau vēstīts, ka Laimas īpašnieks kopš šā gada 26.augusta ir Norvēģijas kompānija Orkla, kas iegādājās 100% kapitāldaļu arī pārējos kompānijas NP Foods uzņēmumos – AS Gutta, SIA NP Foods, AS Staburadze, UAB Margiris un SIA Detente no uzņēmuma Nordic Partners Foods Ltd, kura īpašnieki ir Latvijas investīciju kompānija “Nordic Partners” un Islandes fonds BIL ehf.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl