Laima investē 1,6 miljonus jaunās ražošanas iekārtās un laiž klajā jaunas konfektes

Pievienot komentāru
Laima investē 1,6 miljonus jaunās ražošanas iekārtās un laiž klajā jaunas konfektes

Latvijas saldumu un sāļo uzkodu ražošanas uzņēmums Orkla Confectionery & Snacks Latvija, kuram pieder zīmols Laima, investējis 1,6 miljonus eiro jaunu ražošanas iekārtu iegādē. Līdz ar ieguldījumiem jaunajās iekārtās ”Laima” iepazīstina ar jauna koncepta konfekšu kolekciju Gourmet.

Jauno Gourmet konfekšu kolekcijā ir šokolādes konfektes, kurās ir vēl Laimai nebijuši pildījumi un kuras nākotnē plānots eksportēt. Jauno konfekšu līniju veido šokolādes un riekstu izlase ar lazdu riekstu, pistāciju, kokosriekstu un zemesriekstu garšām, kā arī maigo, putoto krēmu trifeļu izlase ar kapučīno, citronu un aveņu trifeļu garšām. Kopumā Guormet konfekšu kolekcijā ir septiņas jaunas un nebijušas receptūras konfektes, kuru glazūra gatavota no tradicionālās Laima tumšās šokolādes. Gourmet konfekšu kolekcijā ietilpst divu veidu dāvanu kārbas un sveramās zemesriekstu šokolādes trifeles.

Orkla Confectionery & Snacks Latvija pārstāv šādus produktu zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu Čipsi un Taffel. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1 000 cilvēki. Orklai Latvijā pieder trīs uzņēmumi – Spilva, Latfood un Laima.

Foto!

Save