Komentāri
Laima ieguldīs 700 000 eiro, lai uzlabotu darbinieku apstākļus
Foto: LETA

AS Laima šogad īsteno vērienīgu investīciju programmu fabrikas darbinieku darba apstākļu uzlabošanai un ražošanas procesa pilnveidošanai, norvēģu investoriem ieguldot 700 000 eiro, kas ir lielākās investīcijas fabrikā pēdējo 15 gadu laikā.

Kā informēja koncerna NP Foods valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens, investīciju programma tiks pabeigta augustā. Uzlabojumu programmas laikā darbiniekiem fabrikā tika izbūvēta jauna ēdamtelpa, atpūtas telpas, papildu ģērbtuves, kā arī būtiski atjaunotas sanitārās un dušu telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat tiek pilnveidots iekšējais produkcijas un izejvielu aprites un uzglabāšanas process, lai stiprinātu ražotnes atbilstību augstākajiem pārtikas drošības standartiem.

Kā ziņots, NP Foods jūnija sākumā paziņoja, ka ar 1.oktobri pievienos kompānijai kartupeļu čipsu ražotāju AS Lafood, kā arī strukturēs līdzīgos biznesus, līdz gada beigām attīstībā ieguldot vairāk nekā divus miljonus eiro.

“Turpmāk NP Foods pārņems Kalev un Laimas konfekšu un cepumu izplatīšanu, Spilva pārņems Guttas sulu izplatīšanu, ražotni un darbiniekus. Savukārt “Latfood” tiks pievienots koncernam, apvienojot ražošanu un izplatīšanu, kā arī kļūstot par vienu kompāniju,” toreiz sacīja Hansens.

Viņš norādīja, ka visi zīmoli tiks saglabāti, tāpat arī visi ražošanas procesi notiks turpat, kur līdz šim.

Jau vēstīts, ka NP Foods īpašnieks kopš 2014. gada 26. augusta ir Norvēģijas koncerns “Orkla”, kas iegādājās 100% kapitāldaļu visos kompānijas uzņēmumos – AS Laima, AS Gutta, SIA NP Foods, AS Staburadze, SIA ‘Staburadzes konditoreja, UAB Margiris un SIA Detente no uzņēmuma Nordic Partners Foods Ltd, kura īpašnieki bija Latvijas investīciju kompānija Nordic Partners un Islandes fonds BIL ehf. Darījuma summa netika norādīta. Šā gada februārī tika saņemtas uzņēmumu apvienošanās atļaujas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Konkurences padomēm, kā iznākumā 2015. gada 11. martā darījums tika pilnībā pabeigts.

Orkla pieder arī Spilva un Latfoo”, Igaunijas šokolādes un konfekšu ražotājs Kalev un pārtikas pārstrādes uzņēmums Põltsamaa Felix, kā arī Lietuvas pārtikas pārstrādes uzņēmums Suslavičius-Feli.

“Orkla” akcijas tiek kotētas Oslo fondu biržā, un tā galvenā mītne atrodas Oslo, Norvēģijā. “Orkla” ir vadošais piegādātājs pārtikas jomā Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Grupa darbojas arī alumīnija, HES un nekustamā īpašuma nozarēs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl