Komentāri
Laima ieguldīs 700 000 eiro, lai uzlabotu darbinieku apstākļus
Foto: LETA

AS Laima šogad īsteno vērienīgu investīciju programmu fabrikas darbinieku darba apstākļu uzlabošanai un ražošanas procesa pilnveidošanai, norvēģu investoriem ieguldot 700 000 eiro, kas ir lielākās investīcijas fabrikā pēdējo 15 gadu laikā.

Kā informēja koncerna NP Foods valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens, investīciju programma tiks pabeigta augustā. Uzlabojumu programmas laikā darbiniekiem fabrikā tika izbūvēta jauna ēdamtelpa, atpūtas telpas, papildu ģērbtuves, kā arī būtiski atjaunotas sanitārās un dušu telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat tiek pilnveidots iekšējais produkcijas un izejvielu aprites un uzglabāšanas process, lai stiprinātu ražotnes atbilstību augstākajiem pārtikas drošības standartiem.

Kā ziņots, NP Foods jūnija sākumā paziņoja, ka ar 1.oktobri pievienos kompānijai kartupeļu čipsu ražotāju AS Lafood, kā arī strukturēs līdzīgos biznesus, līdz gada beigām attīstībā ieguldot vairāk nekā divus miljonus eiro.

“Turpmāk NP Foods pārņems Kalev un Laimas konfekšu un cepumu izplatīšanu, Spilva pārņems Guttas sulu izplatīšanu, ražotni un darbiniekus. Savukārt “Latfood” tiks pievienots koncernam, apvienojot ražošanu un izplatīšanu, kā arī kļūstot par vienu kompāniju,” toreiz sacīja Hansens.

Viņš norādīja, ka visi zīmoli tiks saglabāti, tāpat arī visi ražošanas procesi notiks turpat, kur līdz šim.

Jau vēstīts, ka NP Foods īpašnieks kopš 2014. gada 26. augusta ir Norvēģijas koncerns “Orkla”, kas iegādājās 100% kapitāldaļu visos kompānijas uzņēmumos – AS Laima, AS Gutta, SIA NP Foods, AS Staburadze, SIA ‘Staburadzes konditoreja, UAB Margiris un SIA Detente no uzņēmuma Nordic Partners Foods Ltd, kura īpašnieki bija Latvijas investīciju kompānija Nordic Partners un Islandes fonds BIL ehf. Darījuma summa netika norādīta. Šā gada februārī tika saņemtas uzņēmumu apvienošanās atļaujas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Konkurences padomēm, kā iznākumā 2015. gada 11. martā darījums tika pilnībā pabeigts.

Orkla pieder arī Spilva un Latfoo”, Igaunijas šokolādes un konfekšu ražotājs Kalev un pārtikas pārstrādes uzņēmums Põltsamaa Felix, kā arī Lietuvas pārtikas pārstrādes uzņēmums Suslavičius-Feli.

“Orkla” akcijas tiek kotētas Oslo fondu biržā, un tā galvenā mītne atrodas Oslo, Norvēģijā. “Orkla” ir vadošais piegādātājs pārtikas jomā Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Grupa darbojas arī alumīnija, HES un nekustamā īpašuma nozarēs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl