Krievu estrādes zvaigznes turpina aktīvi uzstāties Latvijā

Komentāri

Ne nokaitētā situācija pasaulē saistībā ar Krievijas un Ukrainas konfliktu, ne sankciju kari, ne arī Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča ”melnais saraksts” nav Latvijā satricinājis koncertu industriju, un tuvākā mēneša laikā Rīgā plānoti pat vairāki Krievijas mākslinieku koncerti, noskaidrojis raidījums 900 sekundes.

Inese Keiša, koncertu aģentūras Makroconcert pārstāve:

Krievijas mūziķi, ar kuriem sadarbojas mūsu koncertu aģentūra, joprojām turpina ar mums sadarboties, turpina koncertēt Latvijā un arī plāno savas koncertturnejas. Katru gadu Latvijā viesojas Grigorijs Ļeps – tā ir nemainīga tradīcija jau vairākus gadus, un katru gadu cilvēki pērk biļetes uz šo koncertu jau ļoti laicīgi, principā pat bez reklāmas. Lielākā daļa biļešu vienmēr ir izpārdotas, tāpat arī Valērijs Meladze ir ļoti pieprasīts mūziķis Latvijā.

Apmēram puse no koncertu aģentūras Makroconcert rīkotajiem koncertiem Latvijā ir Krievijas lielo estrādes zvaigžņu solokoncerti. Pirms vairākiem gadiem aģentūra strādājusi ar māksliniekiem, kuriem patlaban iebraukšana mūsu valstī ir liegta, bet aģentūras pārstāve zina teikt, ka tuvākajā laikā šie mākslinieki uzstāšanos ārpus Krievijas nemaz neplāno.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertu industrijā lielāku lomu drīzāk spēlē nevis politiskie notikumi, bet gan ekonomiskā situācija un tas, kuram māksliniekam vispār paredzēta koncertturneja.

Ģirts Krastiņš, SIA Arēna Rīga valdes priekšsēdētājs:

Arēnas Rīga darbību principā notikumi Ukrainā un Krievijā īpaši neietekmē. Ja mēs salīdzinām 2013. gadu un 2014. gadu, katrā no šiem gadiem pie mums notika septiņi krievu mākslinieku koncerti, līdz ar to tāds kritums vērojams.

Plašāk par šo tematu – skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl