1 komentārs

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vēl stiprāk par Ukrainas krīzi izjūt Krievijas rubļa vērtības kritumu, pasažieriem no Krievijas arvien mazāk lidojot uz Eiropu, pauda airBaltic šefs Martins Gauss, tajā pašā laikā norādot, ka airBaltic tagad palielinājusi lidojumu apjomu Rietumeiropas virzienā.

“Tas sākās pavasarī, un kļuva aizvien ļaunāk. Gadam turpinoties, mēs samazinājām lidojumu apjomu uz austrumiem kopumā, ne tikai uz Ukrainu. Piedevām Krievijā decembrī bija arī rubļa krīze, un tai bija pat vēl lielāka ietekme, jo kopš tā laika mazinās lidotāju skaits no austrumiem,” dramatisko situāciju ieskicē M. Gauss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas īpaši ietekmēja mūsu transfēra lidojumus lidostā. Tāpēc no austrumu lidojumiem esam tos pārlikuši uz rietumiem. Tas mums ir palīdzējis kompensēt zaudējumus, ko radīja rubļa vērtības kritums. Mēs tagad lidojam biežāk uz Vīni, Berlīni, kopumā uz rietumiem,” sacīja M. Gauss.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl