Komentāri
Krievijas embargo neattur Latvijas uzņēmumus no dalības izstādē Maskavā
Foto: LETA

Neņemot vērā Krievijas noteikto embargo pārtikas produktiem no Eiropas Savienības (ES) valstīm, Latvijas pārtikas uzņēmumi septembrī piedalīsies starptautiskajā izstādē Maskavā “World Food Moscow”.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) informēja, ka aģentūra no šā gada 15. septembra līdz 18. septembrim Maskavā organizēs Latvijas pārtikas un dzērienu ražotāju nacionālo stendu.

Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies seši uzņēmumi – dzirkstošā vīna no bērzu sulām ražotāja SIA “Sula”, olu produktu ražotāja a/s  “Balticovo”, gaļas pārstrādes uzņēmumi SIA “Rital D” un SIA “Almava”, kā arī zivju konservu ražotāja SIA “Banga LTD” un maizes ražotāja SIA “Bakerstreet”.

LIAA pārstāvji:

Krievijas noteiktās sankcijas skar tikai nelielu daļu no Latvijas eksporta uz Krieviju. Patlaban uzdevums ir saglabāt eksportu un nepazaudēt tā apjomus.

Izstāde “World Food Moscow” 20 gadu laikā ir augusi un kļuvusi par vienu no vadošajām tikšanās vietām pārtikas un dzērienu nozares ražotājiem un izplatītājiem.

“World Food Moscow” ir starptautiska izstāde, kurā piedalās kompānijas no visas pasaules un kuru apmeklē interesenti no dažādiem tirgiem, tostarp bijušajām NVS valstīm.

Izstādē pārstāvētas vairākas produktu grupas – saldētie produkti, saldumi un konditorejas izstrādājumi, konservētā produkcija, eļļas, tauki un mērces, piena un gaļas produkti, dzērieni, zivis un jūras veltes, augļi un dārzeņi, tēja un kafija.

Kā ziņots, Krievija 7.augustā noteikusi pilnīgu embargo lielākajai daļai pārtikas produktu, kas tiek importēti no Eiropas Savienības, ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Krievijas embargo attiecas uz liellopu gaļu, cūkgaļu, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieru, pienu un piena produktiem. Šajā sarakstā gan nav iekļautas šprotes, zivju un gaļas konservi, kā arī alkohols un saldējums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl