Komentāri
Krievija no šodienas aizliedz šprotu eksportu no Latvijas un Igaunijas
FOTO: LETA

Krievijas federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests Rosseļhoznadzor no šodienas aizliedz zivju un zivju produkcijas eksportu no Latvijas un Igaunijas.

Latvijas Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis gan vēl vakar vakarā sacīja, ka oficiāls paziņojums par aizlieguma stāšanos spēkā vēl nav saņemts, līdz ar to nav zināms, vai aizliegums attiecas tikai uz pieciem maija beigās pārbaudītajiem uzņēmumiem vai arī uz visu nozari.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz svaigajām, saldētajām un atdzesētajām zivīm no Latvijas un Igaunijas šobrīd jau attiecas importa aizliegums, ko Krievija noteica Eiropai, reaģējot uz Rietumu sankcijām.

Zivrūpnieku savienība iepriekš atzinusi, ka, pēc Krievijas aizlieguma Latvijas zivju produkcijas importam atsevišķiem uzņēmumiem darbība var būt jāpārtrauc un daudzi cilvēki zaudēs darbu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl