Koalīcija “idejiski vienojas” atbalstīt Covid-19 krīzes skartās viesmīlības un kultūras nozares

1 komentārs
Koalīcija “idejiski vienojas” atbalstīt Covid-19 krīzes skartās viesmīlības un kultūras nozares
KASPARS KRAFTS, F64

Valdību veidojošās partijas vienojušās atbalstīt Covid-19 krīzes skartās tūrisma, viesmīlības un kultūras nozares, pēc koalīcijas partneru tikšanās žurnālistiem pastāstīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš pauda, ka koalīcija arvien vairāk pievēršas ekonomikas jautājumiem, raugoties uz to, kas būtu jādara, lai iekustinātu tautsaimniecību.

Lasi vēl – Pētījums: Iedzīvotāju vidū turpina mazināties satraukums par Covid-19 radītajiem apstākļiem

“Vienojāmies idejiski par divām lietām – ir nozares, kas visplašāk skartas – viesmīlības, kā arī kultūras industrija. Tās plaši skartas, jo cilvēkiem bija liegts pulcēties, bija ceļošanas aizliegumi. Mēs idejiski vienojāmies, ka abām nozarēm jāsniedz papildu atbalsts,” teica premjers.

Kariņš pauda, ka līdz nedēļas vidum notiks darbs pie risinājuma izstrādes.

Ekonomikas ministrija (EM) trešdien, 20.maijā, prezentēs konkrētu rīku tūrisma nozares glābšanai, norādīja ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV). Valdību veidojošās partijas ir devušas mandātu EM izstrādāt šādu plānu.

Līdz 20.maijam paredzēts tikt skaidrībā, vai palīdzība tūrisma nozarei tiks sniegta ar vaučeriem, vai kādā citā veidā, piebilda ekonomikas ministrs.