Ko sabiedrība domā par uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem?

2 komentāri
Ko sabiedrība domā par uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem?
Foto: Richard-G /Flickr

47% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem apmaiņā pret nekustamā īpašuma iegādi, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikpat daudzi – 46% – to neatbalsta. Tikmēr 7% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Ar priekšlikumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem apmaiņā pret nekustamā īpašuma iegādi Latvijā atkal nākusi klajā Nacionālā apvienība.

TOP komentāri

 • jans
  0 0 0

  jans

  Neesam vēl neko sākuši ar deokupāciju,kad jauni okupanti tiek oficiāli legalizēti ar "uzturēšanās"atļaujām.Un kā nevainīgi izdomājuši -"uzturēšanās"atļaujas! Tad kā praktiski var dabūt šos ārā,ja tie jau nopirkuši īpašumu,ieguldījuši kapitālu. Acu aizmālēšana,ko sauc par "Palikšanas atļaujām". Un kur vēl pielikumā vaimanāšana, ka,ja neļausim te, tad aizbrauks nauda citur...Okupācija sekmīgi turpinās.
 • Terēze
  0 0 0

  Terēze

  Jo mazāk viņu šeit būs,jo labāk.Tiko viņu vairāk par 3,tad jau sāk savas "tiesības"pieprasīt.Bez viņiem būs mazāk "kašķu".

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl