Komentāri
Ķemeru sanatorijas attīstībā piedalīsies Krievijas uzņēmēji kopā ar latviešiem un frančiem
Sanatorija "Ķemeri". (Foto: LETA)

Kreditoru kopsapulce apstiprinājusi Ķemeru sanatorijas nekustamā īpašuma pārdošanu tās nodrošinātajam kreditoram SIA Arhiidea, kurš savulaik arī ierosinājis Ķemeru maksātnespēju, informē maksātnespējīgās SIA Ominasis Latvia administrators Ainars Kreics.

Pārdošanas cena noteikta atbilstoši pēdējās nenotikušās izsoles sākumcenai – 2,9 miljoni eiro. Arhiidea prasība pret Ķemeriem bija 0,5 miljoni eiro, kas nozīmē, ka atlikušie 2,4 miljoni eiro vēl būs jāsamaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā A. Kreics sacīja portālam Skaties.lv, Arhiidea sadarbosies ar SIA Park Hotel Ķemeri, kuru pārstāv Krievijas uzņēmējs Andrejs Danengiršs. SIA Park Hotel Ķemeri ir tas pats uzņēmums, kurš Ķemeru sanatoriju iegādājās pēdējā izsolē, tomēr neiemaksāja visu noteikto drošības naudas apmēru.

SIA Park Hotel Ķemeri valdes loceklis Andrejs Danengiršs administratoram ir apstiprinājis, ka rekonstrukcijas gaitā plānots saglabāt sanatorijas profilu, savukārt pēc rekonstrukcijas pabeigšanas uzsākt sanatorijas darbību sadarbībā ar franču kompāniju Vichy.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl