Komentāri

Kanādā sāk likt kopā lidsabiedrības airBaltic pasūtīto Bombardier lidmašīnu. Latvijā jaunie lidaparāti varētu nonākt jau gada otrajā pusē.

Lidsabiedrība airBaltic izplatījusi video, kurā redzams, kā Kanādas ražotāju Bombardier apmeklē aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik montēšana rit pilnā sparā un korpusam tiek pievienoti spārni. airBaltic būšot pirmie, kas pārvadās pasažierus ar šā jaunā modeļa lidmašīnām. Pašlaik floti veido 12 cita veida Bombardier lidaparāti. Nacionālā lidsabiedrība plāno pasūtīt vēl 13 lidmašīnas.

Atgādinām, ka Latvijas aviokompānijas attīstībā valsts nolēmusi ieguldīt 80 miljonus eiro, bet no vācu uzņēmēja Ralfa Dītera Montāga-Girmesa tiek gaidītas 52 miljonu eiro lielas investīcijas.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl