Kafijas cienītājiem Rīgā espreso, kapučīno vai lates pagatavošanas noslēpumu meistarklases

0 Komentāru
Kafijas cienītājiem Rīgā espreso, kapučīno vai lates pagatavošanas noslēpumu meistarklases

Uzņēmums “Lavazza” un oficiālais Lavazza kafijas izplatītājs Latvijā “KAFO” ir atklājuši jaunu mācību centru Rīgā, Mūkusalas ielā 27, kurš piedāvā mācības ne tikai speciālistiem – baristām un bārmeņiem, bet aicina visus kafijas cienītājus meistarklasēs iepazīties ar espreso, kapučīno vai lates pagatavošanas noslēpumiem, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Mācību centrs piedāvā apmācību kafijas speciālistiem, baristām, bārmeņiem un visiem profesionāļiem apgūtu atbilstošas prasmes un zināšanas par kafiju – tās kultivēšanu, ražošanas procesiem, espreso iekārtām, degustēšanas mākslu un pagatavošanas metodēm, lai gūtu panākumus unikālu un augstas kvalitātes kafijas dzērienu radīšanā.

“KAFO” vadītājs Latvijā Edgars Dinaburgs

“Kvalitatīva kafija ir būtiska katra restorāna, bāra vai kafejnīcas sastāvdaļa – izcila kafija var kļūt par galveno klientu piesaistīšanas instrumentu, savukārt, zemas kvalitātes kafija var kļūt par lielāko iemeslu neapmeklēt jauno vietu. Lai neatpaliktu no arvien pieaugošās konkurences, katram veiksmīgam bāram vai restorānam ir nepārtraukti jāstrādā pie kafijas piedāvājuma uzlabošanas. Lai to izdarītu, ir ārkārtīgi svarīgi atrast partneri, kas ir uzticams un var palīdzēt izveidot augstas kvalitātes ilgtermiņa kafijas risinājumu.”

Apmācību veiks sertificēts Barista treneris ar 15 gadu pieredzi. Mācību centrā būs pieejamas piecas pilnībā aprīkotas kafijas stacijas ar profesionāliem espreso kafijas automātiem praktiskai apmācībai un vienlaicīgi varēs apmācīt 10 baristas.

Lavazza Baltijas valstu Biznesa nodaļas direktors Dzintars Līcis

“Jaunajā mācību centrā mēs vēlamies ne tikai dalīties pieredzē ar profesionāļiem, bet virzīt zīmolu arvien tuvāk un tuvāk patērētājiem, paturot prātā, ka mūsu mērķis ir vienmēr nodrošināt īstu itāļu kafijas pieredzi, piedāvājot perfektu kvalitātes un itāļu stila saskaņu.”

Papildu baristu apmācībai, “KAFO” “Lavazza” mācību centrā atvērs durvis arī kafijas darbnīcām un meistarklasēm, kurās ikvienam kafijas cienītājam būs iespēja apgūt vairākus kursus, sākot ar pašiem pamatiem par kafijas audzēšanu, un visbeidzot iepazīties ar espreso, kapučīno vai lates pagatavošanas smalkumiem un noslēpumiem.

Itālijas kafijas uzņēmums dibināts 1895. gadā Turīnā, un četrās paaudzēs pieder Lavazza ģimenei. “Lavazza Group” atrodas starp pasaules nozīmīgākajiem kafijas grauzdētājiem, un darbojas vairāk nekā 140 valstīs, kopumā nodarbinot vairāk nekā 4000 cilvēku visā pasaulē.

“KAFO” ir daļa no “Eugesta” grupas, kas atrodas Latvijā un Igaunijā un kurai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze kafijas risinājumu nodrošināšanā HoReCa un biroju segmentos, kā arī pozīcijas kafijas mazumtirdzniecības risinājumos mājas patēriņam.

0 Komentāru