Komentāri
Kādreizējai “Iļģuciema maiznīca konditoreja” pasludināta maksātnespēja
Foto: Dani/Flickr

Maksātnespējas process pasludināts kādreizējai SIA ”Iļģuciema maiznīca konditoreja”, kuras pašreizējais nosaukums ir SIA ”Bakery Delight”.

Par maksātnespējas procesa administratoru iecelts Juris Ķesteris.

Aizvadītā gada vidū uzņēmumam tika ierosināts tiesiskās aizsardzības process, kas gan pēc trim mēnešiem jau izbeigts, jo uzņēmums savlaicīgi nebija saskaņojis savu izstrādāto tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu ar visiem saviem kreditoriem.

Šā gada martā Valsts ieņēmumu dienests (VID) uzņēmumam piemērojis arī aizliegumu samazināt pamatkapitālu.

SIA ”Bakery Delight” savu darbību sāka 2010. gadā, un tā īpašnieki ir vācu kompānija”Baltic Natural power invest GmbH”, kurai vienlaicīgi pieder arī SIA ”Green Mix wonderland” (kādreiz zināma kā SIA ”Lango Distribution” un SIA ”Lango R & D”) un SIA ”Livland Resort”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl