Kad, būdams Honkongā vai Austrālijā, lepni vari teikt, ka esi no Latvijas! SIA ”CrossChem” pieredze

1 komentārs
Kad, būdams Honkongā vai Austrālijā, lepni vari teikt, ka esi no Latvijas! SIA ”CrossChem” pieredze
SIA "CrossChem" piedalās "Swedbank" projektā "Pieredze ir bagātība" (PUBLICITĀTES FOTO)

Latvijas uzņēmums SIA ”CrossChem”, kas pamatā nodarbojas ar auto ķīmijas ražošanu, ir patiess veiksmes stāsts. Ar 45 darbinieku lielu komandu, sadarbības partneriem teju visā pasaulē un gada apgrozījumu 10 miljonu eiro apmērā SIA ”CrossChem” Latvijas lielākās bankas ”Swedbank” īstenotajā projektā ”Pieredze ir bagātība” dalās ar vairāk nekā desmit darbības gados piedzīvoto, lai iedvesmotu citus.

”Swedbank” īstenotais projekts ”Pieredze ir bagātība” šogad notiek pirmo reizi, un tajā uzņēmēji tiek aicināti dalīties savā pieredzē ar mērķi sekmēt Latvijas uzņēmējdarbības attīstību, iedvesmojot citus uzņēmējus un sabiedrību kopumā nodarboties ar uzņēmējdarbību.

SIA ”CrossChem” pieredze: uzņēmējdarbībai palīdz Latvijas teritorijas izmērs un ātrais internets

Lai startētu tik sarežģītā uzņēmējdarbības virzienā kā citur nekvalificētu ķīmisko vielu ražošanā, uzņēmumam nācās ļoti daudz strādāt, lai apgūtu nepieciešamos normatīvus, saprastu vērtēšanas kritērijus un ieviestu tos darbā. Protams, vislielāko ieguldījumu šeit deva darbinieku kompetences, taču palīdzēja arī tas, ka Latvija ir samērā neliela valsts.

”Tas, ko mēs esam novērtējuši – Latvijas teritorijas izmērs ļauj mums rīkoties daudz ātrāk nekā citās valstīs. Mums ir ļoti tuvas lokācijas vietas, līdz ar to nākas mazāk laika patērēt, lai kaut ko saskaņotu, aizvestu, uzstādītu,” saka SIA ”CrossChem” pārstāve Inese Ozoliņa.

”Vēl būtiski ir tas, ka Latvijā ir viens no ātrākajiem interneta savienojumiem pasaulē. Mums ir ļoti ātrs internets, kas ļauj brīvi strādāt e-vidē. Pēc pieredzes varam minēt, ka citās valstīs tas ir ļoti liels sarežģījums,” saka Inese.

”Iesākām nebaidīties no pasaules izmēriem un spējas konkurēt ar citiem uzņēmumiem. Izmantot mūsu lokācijas vietu un interneta vidi. Šobrīd varam sazināties ar sadarbības partneriem no visas pasaules.”

Balso par SIA ”CrossChem” pieredzes stāstu portālā Pieredze.lv!

”Swedbank” projekts ”Pieredze ir bagātība” sniedz iespēju uzņēmējiem ne vien dalīties savā pieredzē, tādējādi iedvesmojot citus, bet arī cīnīties par galveno balvu 5000 eiro apmērā, kā arī individuālas ekspertu konsultācijas sava biznesa turpmākai attīstībai. Galvenās balvas ieguvēju noteiks žūrija, bet 1000 eiro lielās simpātiju balvas ieguvēju – sabiedrības balsojums.

Balvu 5000 eiro apmērā saņems uzņēmums, kas būs guvis augstāko žūrijas novērtējumu, tikmēr 1000 eiro balvas ieguvēju noteiks publiskais balsojums internetā. Balsošana internetā sākas 5. novembrī un noslēgsies 20. novembrī pulksten 10.00. Balsot iespējams vienu reizi stundā, izmantojot sociālā tīkla ”Facebook” profilu.

Projekta nolikumu meklē portālā Pieredze.lv.

BALSO PAR SAVU FAVORĪTU ŠEIT!