1 komentārs
Kā zināt, vai esi gatavs veidot start-up uzņēmumu? Atbild ekperte
Foto: Flickr / Meet the media Guru

Novembra sākumā Rīgā norisināsies jauno Latvijas “start-up” uzņēmēju forums. Tā ir iespēja uzņēmējiem, kas jau spēruši pirmos soļus sava biznesa izveidē, piesaistīt investorus un atrast jaunus domubiedrus, taču – kā nonākt līdz tam, lai tava ideja pretendētu uz reālu finansējumu?

Kā sarunā ar Skaties.lv stāsta Altum mārketinga daļas vadītāja Kristīne Grauziņa, tiek piedāvāts atbalsts dažādām uzņēmēju grupām, kurām ir grūtības saņemt finansējumu citur tirgū. Tas visbiežāk attiecas uz biznesa uzsācējiem, jo jaunas ieceres parasti nāk kopā ar dažādām neskaidrībām par to, kā attīstīsies projekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš pārbaudītām idejām vispiemērotākais risinājums ir starta programmas aizdevums, kurā iekļauti arī biznesa konsultanta pakalpojumi, savukārt ambicioziem projektiem, kas var sasniegt pasaules līmeni vispiemērotākais risinājums ir riska kapitāls. Šos produktus piedāvā kopā ar riska kapitāla fondiem, ar ko ikdienā kopā strādā klients.

Ja ir radušās kādas neskaidrības par un ap iecerēto uzņēmējdarbību, ikviens ir aicināts uz kādu no Altum 25 klientu aplakošanas centriem visā Latvijā. Piemērotākais brīdis, kad interesēties par atbalstu savai start-up idejai ir tad, kad jau formulējusies ideja un radusies reāla nepieciešamība pēc finansējuma, norāda Altum pārstāve.

Start-up jauno uzņēmēju forums tiek rīkots 3. novembrī, Bellevue Park Hotel telpās. Tas paredzēts uzņēmējiem, kas jau ir spēruši pirmos nopietnos soļus uzņēmējdarbībā un ir pierādījuši sevi, bet tomēr saskaras ar dažādām problēmām, piemēram, noieta tirgus un eksporta paplašināšana, klientu piesaiste, produkta attīstība utt.

Tāpat pasākums ir laba iespēja start-up uzņēmējiem, kuri pretendē uz 2. kārtas investīciju piesaisti, kā arī tiem, kur jau izstrādājuši prototipu vai reālu produktu un pakalpojumu un kuriem jau ir savs klientu loks. Tāpat aicināti arī tie uzņēmēji, kuru produktiem ir izaugsmes potenciāls, kā arī potenciāls straujai attīstībai.

Video tiešraidi no uzņēmēju foruma varēs vērot Skaties.lv.

Vairāk par gaidāmo pasākumu uzzini Altum mājaslapā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl