“K-Senukai” veikalos klātienē iepirkties varēs vienīgi pircēji ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu

0 Komentāru
“K-Senukai” veikalos klātienē iepirkties varēs vienīgi pircēji ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu
ZANE BITERE, LETA

Būvniecības, mājas labiekārtošanas un sadzīves preču veikalu tīkls “K-Senukai” aicina pircējus izmantot drošas iepirkšanās iespējas, pasūtot preces attālināti – pa tālruni vai e-pastā un iepirkties internetveikalā, informēja kompānijā.

Savukārt visos “K-Senukai” fiziskajos veikalos iegādāties nepieciešamas preces un saņemt konsultācijas varēs pircēji ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

“K-Senukai” mārketinga vadītāja Marija Jakovļeva

“Darbinieku un klientu veselība ir mūsu prioritāte. Iesakām nepieciešamās preces iegādāties pa tālruni, e-pastu vai internetā. Mēs piegādāsim jūsu pirkumus uz norādīto adresi vai pasta nodaļu, kas atrodas vistuvāk jūsu mājām. Tie, kuri paši vēlas saņemt pasūtījumu, to varēs droši izdarīt īpašos preču saņemšanas punktos “K-Senukai” veikalos. Ceram, ka mūsu centieni un klientu informētība palīdzēs mums ātrāk pārvarēt šo izaicinošo periodu.”

Kā pastāstīja “K-Senukai” mārketinga vadītāja, uzņēmuma daudzkanālu tirdzniecības forma sniedz iespējas klientiem piedāvāt alternatīvus preču iegādes veidus. Pircēji interneta veikalā www.ksenukai.lv var izvēlēties produkciju un pasūtītie pirkumi tiek piegādāti uz norādīto adresi vai uz tuvāko pakomātu. Tie, kas vēlas paši saņemt pasūtījumu, to var izdarīt īpašās saņemšanas vietās.

“Līdz ar rudens iestāšanos joprojām ir liels pieprasījums pēc celtniecības materiāliem, dārza piederumiem un produktiem mājas iekārtošanai,” par iepirkšanās tendencēm informēja Jakovļeva.

Kompānijā atgādina, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Tāpat pircēji aicināti ievērot divu metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. “K-Senukai” veikalos iepirkumu grozu un ratu skaits atbilst pieļaujamam pircēju skaitam.

0 Komentāru