Komentāri
Jysk investēs 2,8 miljonus eiro Baltijas valstīs
Foto: LETA

Mājsaimniecības preču mazumtirgotāja Jysk biznesa attīstībai Baltijas valstīs investēs 2,8 miljonus eiro, atklāj Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Kā liecina Firmas.lv informācija, komercķīlu 2,8 miljonu eiro vērtībā Jysk reģistrējusi šā gada 1. jūnijā.

Zundure norāda, ka Jysk turpinās investēt esošo veikalu rekonstrukcijā, labiekārtošanā kā arī jaunu veikalu atvēršanā.

“Šogad jau esam rekonstruējuši divus Jysk veikalus un tuvākajā laikā plānojam labiekārtot vēl vairākus, tostarp rekonstruēt arī Jysk veikalu Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Tālākā perspektīvā domāsim arī par jaunu veikalu atvēršanu Baltijas valstīs,” stāsta Zundure.

Jysk 2013. gadā apgrozījusi 21 miljonu eiro, liecina Firmas.lv informācija. Apgrozījums 2013.gadā, salīdzinot ar 2012. gadu, ir pieaudzis par 8%, savukārt peļņa uzņēmumam bijusi 1,1 miljons eiro, kas ļāvusi Jysk izkļūt no 2012. gadā piedzīvotajiem zaudējumiem 303 758 eiro apmērā.

Jysk ir starptautisks veikalu tīkls, kas piedāvā preces mājas labiekārtošanai un dibināta 2001. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 500 264 eiro. Uzņēmums pieder Islandē reģistrētai kompānijai Joska Eignarhaldsfelag ehf av PLC.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl