Juvelierizstrādājumu tirgotājs “Jahonts” iekļauts PTAC “melnajā sarakstā”

Pēc patērētāja sūdzības izskatīšanas un Patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumu pieņemšanas juvelierizstrādājumu tirgotājs “Jahonts” iekļauts Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) “melnajā sarakstā”, liecina Patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmums.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Evija

  Evija

  Man ir tieši tāda pati pieredze kā Lainei. Mana ķēdīte neizvilka pat nedēļu. Nevarēju iedomāties, ka tajā nedrīkst nēsāt kuloniņu. Pirkuma brīdī pārdevēja ne iepazīstināja ar šī specifiskā izstrādājuma lietošanu. Vispār nelaipns personāls un veikalā vadītāja zem katras kritikas. Un iesaku pirkuma brīdī nomērīt rotu! Man uz birkas norādīts 50cm, bet skaidri zinu, ka tā bija garāka, respektīvi izstaipīta. Bet to es pierādīt nevaru, jo bija niecīgs kuloniņš ielikts un man mēģina ieskaidrot, ka ar to 1g kulonu es esmu izstaipījusi par 7 cm. Pirku auskarus, kurām kājiņas jau šķības, sapratu, ka es tur tajā bodē savu kāju nespēšu. Aizejat uz Grenardi, vot tur ir klientu apkalpošana, garantija un KVALITĀTE.
 • laine

  laine

  Arī man vairākus gadus atpakaļ bija saskare ar Jahontu - nopirktā zelta ķēdīte pie pirmās lietošanas reizes vairākās vietās saplīsa. Zvanīju uz PTAC, kur pateica, ka principā es neko nepanākšu, tikai iztērēšu naudu par ekspertīzi. No tā laika Jahontam garām eju ar līkumu.
 • Jamulejs

  Jamulejs

  Ko nozīmē tāds melnais saraksts? Tak pilnīgi neko. Tas PTAC pie mums nedara neko. Te vajadzētu valsts kontroli - lai izvērtē cik gadījumos viņi vismaz mēģina palīdzēt cilvēkiem. Mana pieredze rāda, ka viņi dara visu lai nav jādara nekas.
 • muahaha

  muahaha

  "Zelta" izstrādājumi ar "pārklājumu" :D
  Tālajos 90-tajos visi komisijas veikali bija pilni ar ķēdītēm, kuras pāris mēnešu laikā zaudēja krāsu. Tolaik gan neviens netirgoja tās kā zeltu. Dzīve LV iet uz augšu! :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!