Komentāri

Nākamnedēļ izdosies parakstīt Beļģijas nobloķēto Kanādas un Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgumu jeb CETA. Vismaz šādu optimismu pauda Eiropas Parlamenta prezidents Šulcs, sakot, ka panākts kompromiss ar dumpīgo Beļģijas Valonijas reģionu. Valonija gan norāda, ka vēl daudz par ko diskutēt.

Pēc tam, kad Beļģijas Valonijas reģions pagājušajā nedēļā nobalsoja par CETA līguma bloķēšanu, Eiropas Parlamenta prezidents Martins Šulcs nu ir pārliecināts, ka domstarpības ar Valoniju ir pārvarētas un Kanādas un Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgumu parakstīt izdosies. To vajadzētu izdarīt nākamnedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc vairāku stundu sarunām Valonijas puse gan šādu optimismu ar Šulcu nedalīja.

Latvijas eiroparlamentārietis Atis Pabriks uzsver, ka nākamnedēļ izšķirsies, cik vienota spēj būt ES, bet radušos situāciju deputāts dēvē kā bīstamu – ja līgumu neizdosies parakstīt, sekas būs salīdzināmas ar Brexit.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl