Komentāri

Nākamnedēļ izdosies parakstīt Beļģijas nobloķēto Kanādas un Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgumu jeb CETA. Vismaz šādu optimismu pauda Eiropas Parlamenta prezidents Šulcs, sakot, ka panākts kompromiss ar dumpīgo Beļģijas Valonijas reģionu. Valonija gan norāda, ka vēl daudz par ko diskutēt.

Pēc tam, kad Beļģijas Valonijas reģions pagājušajā nedēļā nobalsoja par CETA līguma bloķēšanu, Eiropas Parlamenta prezidents Martins Šulcs nu ir pārliecināts, ka domstarpības ar Valoniju ir pārvarētas un Kanādas un Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgumu parakstīt izdosies. To vajadzētu izdarīt nākamnedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc vairāku stundu sarunām Valonijas puse gan šādu optimismu ar Šulcu nedalīja.

Latvijas eiroparlamentārietis Atis Pabriks uzsver, ka nākamnedēļ izšķirsies, cik vienota spēj būt ES, bet radušos situāciju deputāts dēvē kā bīstamu – ja līgumu neizdosies parakstīt, sekas būs salīdzināmas ar Brexit.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl