Komentāri

Nākamnedēļ izdosies parakstīt Beļģijas nobloķēto Kanādas un Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgumu jeb CETA. Vismaz šādu optimismu pauda Eiropas Parlamenta prezidents Šulcs, sakot, ka panākts kompromiss ar dumpīgo Beļģijas Valonijas reģionu. Valonija gan norāda, ka vēl daudz par ko diskutēt.

Pēc tam, kad Beļģijas Valonijas reģions pagājušajā nedēļā nobalsoja par CETA līguma bloķēšanu, Eiropas Parlamenta prezidents Martins Šulcs nu ir pārliecināts, ka domstarpības ar Valoniju ir pārvarētas un Kanādas un Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgumu parakstīt izdosies. To vajadzētu izdarīt nākamnedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc vairāku stundu sarunām Valonijas puse gan šādu optimismu ar Šulcu nedalīja.

Latvijas eiroparlamentārietis Atis Pabriks uzsver, ka nākamnedēļ izšķirsies, cik vienota spēj būt ES, bet radušos situāciju deputāts dēvē kā bīstamu – ja līgumu neizdosies parakstīt, sekas būs salīdzināmas ar Brexit.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl