Ir zināms, kas būs airBaltic potenciālie investori

Komentāri

Latvijas aviokompānija airBaltic joprojām ir investoru meklējumos, un šobrīd notiek sarunas par vienotas Baltijas aviokompānijas izveidošanu, kā arī diviem privātajiem investoriem, intervijā 900 Sekundēm atklājis satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Ministrs norāda, ka airBaltic investoru meklēšana ritot visai aktīvi, un šobrīd jau notikušas sarunas ar vairākiem potenciālajiem investoriem – viena kompānija ir no Baltijas, bet vēl divi ir privātie investori. “Notiek sarunas. Nevis abstrakti, bet ar konkrētām kompānijām un konkrētām organizācijām,” viņš saka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar vienu no potenciālajiem investoriem tiek runāts par vienotas Baltijas aviokompānijas izveidošanu, un arī pārējie divi ir saistīti ar aviācijas nozari. Satiksmes ministrs skaidro, ka šobrīd sarunas turpmāk ievirzījušās ar privātajiem investoriem, tomēr šie varianti neizslēdz viens otru.

Kaut arī iepriekš Matīss bija izteicies, ka vasarā varētu kļūt zināmi airBaltic investoru vārdi, taču, kamēr nav parakstītas oficiālas vienošanās, ministrs nevēlas steigties ar to paziņošanu.

Intervija ar Anriju Matīsu:

Lasi vēl