Ir noskaidrota konkursa Labās gribas uzņēmējs uzvarētāja – Dana Narvaiša!

Pievienot komentāru
Ir noskaidrota konkursa Labās gribas uzņēmējs uzvarētāja – Dana Narvaiša!
Publicitātes foto

MTG TV Latvia kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācijas Reach for change sociālais projekts Labās gribas uzņēmējs noslēdzas un par uzvarētāju ir kļuvusi projekta Iepazīsti bērnu idejas autore Dana Narvaiša.

Viņa iegūst Labās gribas uzņēmēja statusu un vietu Sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā: finansējumu 15 000 eiro gadā ar iespēju piedalīties programmā trīs gadus. Kā uzvarētāja, tā arī finālistes saņems mentoru palīdzību un mācības.

“Visvairāk par visu man gribas pateikt paldies visiem, kuri ne tikai tic man un šai idejai, bet arī visu šo laiku ir atbalstījuši gan ar balsošanu, gan ar labiem vārdiem, kā arī ar konsultācijām! Taču ļoti grūti aprakstīt emocijas – liels prieks, satraukums un paralēli galvā jau kārtojas plāni un darbu saraksts,” saka uzvarētāja.

Labās gribas uzņēmēja ir ieguvusi izglītību tūrisma, pedagoģijas un komunikācijas jomās, ka arī viņa ir pedagogu līderības programmas Iespējamā misija absolvente. Programmas laikā piedalījusies un ieguvusi pieredzi trijās starptautiskās izglītības konferencēs. 2015. gadā ieguvusi apbalvojumu TOYP Latvia kategorijā Ieguldījums bērnos, cilvēktiesības, miers pasaulē. Šobrīd Dana Narvaiša ir biedrības Cēsu Jaunā skola vadītāja un Cēsu Jaunās sākumskolas veidotāja.

Uzvarētājas apbalvošana:

Viņa atklāj: “Man ir liels prieks, ka Reach for Change atbalsta ilgtermiņa risinājumus, kuri maina sistēmu, nevien vārdos, bet arī darbos. Prieks, ka tieši to pirms balvas pasniegšanas arī izcēla MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena, sakot, ka balva tiek pasniegta laureātam, kas vēlas mainīt sistēmu. Uzskatu, ka pilnīgi visi dalībnieki ir bijuši ieguvēji sociālā projekta laikā – vērtīgi, ka tika organizētas mācības, kuru laikā varēja kārtīgi pārdomāt, izvērtēt un uzlabot savu ideju, lai jau nākamajā kārtā iesniegtu vēl pārdomātāku pieteikumu. Tagad, kad viss ir noslēdzies, ar nepacietību gaidu, kad sāksies aktīvā mācīšanās, sadarbība un idejas īstenošana!”

Vietu Reach for Change sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā iegūst arī pārējās finālistes – Diāna Lapkisa un Anna Lokomete (LabākKopā), Liene Šomase (Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošā studija) un Vita Kalniņa (MAMMAAJA). Visas inkubatora aktivitātes sāksies 2016. gadā. Janvārī tiks realizēta sagatavošanās programma, kuras ietvaros tiks apzinātas sociālo uzņēmēju vajadzības un tiks palīdzēts formulēt un precizēt viņu mērķus, iepazīstināti ar atskaišu sistēmu un citām nepieciešamajām lietām.

MTG TV Latvia kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija Reach for change sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs žūrijas sastāvā bija MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena, Reach for Change vadītājs Džeikobs Stedmens (Jacob Stedman), sociālā uzņēmēja un HOPP vadītāja Madara Makare, kā arī raidījuma Kinomānija vadītāja Anna Rozīte un Rīgas Tehniskās universitātes studentu biznesa inkubatora vadītāja Liene Rubina.