Ilggadējais Latvijas gāzes vadītājs pamet uzņēmumu

Komentāri

Ilggadējais AS Latvijas Gāze vadītājs Adrians Dāvis pametīs uzņēmumu, apstiprināja Latvijas Gāzes akcionāra SIA Itera Latvija valdes priekšsēdētājs ir Juris Savickis.

Dāvja līdzšinējais līgums ar uzņēmumu beidzas šā gada augustā. Jauns Latvijas Gāzes vadītājs varētu tikt izvēlēts šā gada 3. jūlijā akcionāru sapulcē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savickis neizslēdz, ka jaunais Latvijas Gāzes vadītājs varētu tikt meklēts starptautiski, tomēr priekšroka tikšot dota vietējam ekspertam.

Jau ziņots, ka pērn Latvijas Gāze nopelnīja 30,07 miljonus eiro, kas ir par 1,9% vairāk nekā 2013. gadā, liecina uzņēmuma nerevidētais 2014. gada 12 mēnešu finanšu pārskats, kas iesniegts biržā NASDAQ OMX Riga.

Latvijas Gāze pērn 12 mēnešos patērētājiem pārdeva 1,29 miljardus kubikmetru dabasgāzes. Salīdzinājumā ar attiecīgo 2013. gada periodu dabasgāzes realizācija ir samazinājusies par 10,9%.

Lielākais Latvijas Gāzes akcionārs ir Vācijas E.ON Ruhrgas International GmbH, kam pieder 47,2% akciju, 34% pieder Krievijas kompānijai Gazprom”, bet 16% – SIA Itera Latvija.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl