“IKEA” radījusi palīgrīku mājokļa preču iegādē iedzīvotājiem Baltijā

0 Komentāru
“IKEA” radījusi palīgrīku mājokļa preču iegādē iedzīvotājiem Baltijā
PUBLICITĀTES FOTO

“IKEA Latvija” izstrādājusi Baltijas valstīm paredzētu lietotni, kas darbojas kā personalizēts digitālās iepirkšanās rīks, Skaties.lv pavēstīja kompānijas pārstāvji.

Paredzēts, ka lietotne palīdzēs visā iepirkšanās procesā, iedvesmojot mājokļa labiekārtošanai, preču iegādei, individuālai mēbeļu plānošanai un pakalpojumu pieteikšanai. Tā būs vienlaicīgi būs pieejama visās trijās Baltijas valstīs.

“IKEA” Latvija vadītājs Pēteris Grīnbergs

“”IKEA” lietotne, kas izstrādāta speciāli Baltijas valstīm, ir vēl viens solis tālāk mūsu digitālajā attīstībā. Lietotnes mērķis ir pilnveidot iepirkšanās pieredzi, kā arī padarīt IKEA pieejamāku, izmantojot viedtālruni, kas vienmēr atrodas rokas stiepiena attālumā.”

Lietotne paredzēta, gan iepērkoties tiešsaistē, gan fiziskajā veikalā. Atrodoties veikalā, varēs izmantot tādas papildu funkcijas kā, piemēram, navigācija veikalā, preču pieejamības pārbaude reāllaikā un citas iespējas.

Lietotāji varēs izmantot arī lietotnē pieejamos digitālos mēbeļu plānotājus, lai izveidotu savam mājoklim pielāgotus risinājumus.

Lietotnē varēs reģistrēt savu “IKEA Family” lojalitātes karti un izmantot īpašos lojalitātes programmas piedāvājumus. Jaunais digitālais rīks arī apkopos pasūtījumu vēsturi un vienuviet uzglabās iegādāto preču garantijas.

Turpmāko 12 mēnešu laikā “IKEA” lietotni kompānija plāno regulāri papildināt ar jaunām iespējām.

“IKEA” franšīzes ņēmējs Latvijā ir “Paul Mason Properties”. “Paul Mason Properties” vienīgā īpašniece ir Nīderlandes “FE Corporation B.V. Netherlands”. Kompānija “IKEA” izveidota 1943. gadā.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

0 Komentāru