1 komentārs

Skaidrība par to, kuru valsts budžeta iestāžu darbinieku algas publiskos, būs novembrī. Atbildīgā Saeimas komisija vienojās, ka konkrēts iestāžu un profesiju saraksts jāizstrādā Ministru kabinetam. Lai nepārkāptu datu aizsardzības normas, pilnīgi visa valsts sektora atlīdzības atklātas netiks.

Diskusijas par to, ko darīt ar Valsts prezidenta atpakaļ atmestajiem likuma grozījumiem, atbildīgā valsts pārvaldes komisija sāka pirms nedēļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš likumā tika noteikts regulējums, kas paredzēja, ka publiskojamas ir ne tikai ierēdņu, bet arī citu valsts sektora darbinieku, tostarp skolotāju algas. Taču šis regulējums nestāsies spēkā. To atstās valdības kompetencē, kam attiecīgs noteikumu projekts jāsagatavo divu mēnešu laikā.

Par spīti apņēmībai nodrošināt lielāku caurskatāmību, nosakot publiskojamo algu sarakstu, būs jāievēro personas datu aizsardzības normas. Tas nozīmē, ka pilnīgi visa informācija par valsts amatpersonu saņemtajiem ienākumiem, piemēram, bērnu invaliditātes pabalstiem, internetā nenonāks.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Runa jau nav tik daudz par pašām algām, bet par piemaksām, prēmijām, kompensācijām un tml.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl