Iespēja Latvijas uzņēmējiem – Ķīna ir ieinteresēta pārtikas importam

1 komentārs
Iespēja Latvijas uzņēmējiem – Ķīna ir ieinteresēta pārtikas importam

Ķīna nav vienkāršākais eksporta tirgus, tomēr Latvijas uzņēmējiem ir iespējas izvērst savu darbību, tā intervijā 900 sekundēm atzina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības Šanhajā vadītājs Kaspars Rožkalns.

Līdz šim viena no vērienīgākajām iespējām – tā tiek teikts par Rīgā notiekošo Ķīnas un vēl 16 Eiropas valstu vadītāju tikšanos, kuru pavada plaša Ķīnas uzņēmēju delegācija.

LIAA pārstāvniecības vadītājs sarunā ar 900 sekundēm norāda, ka šajā lielvalstī biznesam ir pavisam citi mērogi, proti, katra biznesa “niša” Ķīnā ir simtiem miljonu liela.

Rožkalns atzīst, ka Ķīna nav vienkāršākais eksporta tirgus, taču tajā ir iespējas arī maziem uzņēmumiem. Visvairāk šo valsti interesē pārtikas imports, taču potenciāls ir arī tranzītam un izglītībai.

Veidojot biznesa attiecības ar Ķīnu, ir jāņem vērā arī šīs valsts specifiskā etiķete – piemēram, ļoti lielu vērību šīs valsts biznesa attiecībās pievērš tam, kā tiek pasniegta sava vizītkarte.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl