1 komentārs

Ķīna nav vienkāršākais eksporta tirgus, tomēr Latvijas uzņēmējiem ir iespējas izvērst savu darbību, tā intervijā 900 sekundēm atzina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības Šanhajā vadītājs Kaspars Rožkalns.

Līdz šim viena no vērienīgākajām iespējām – tā tiek teikts par Rīgā notiekošo Ķīnas un vēl 16 Eiropas valstu vadītāju tikšanos, kuru pavada plaša Ķīnas uzņēmēju delegācija.

LIAA pārstāvniecības vadītājs sarunā ar 900 sekundēm norāda, ka šajā lielvalstī biznesam ir pavisam citi mērogi, proti, katra biznesa “niša” Ķīnā ir simtiem miljonu liela.

Rožkalns atzīst, ka Ķīna nav vienkāršākais eksporta tirgus, taču tajā ir iespējas arī maziem uzņēmumiem. Visvairāk šo valsti interesē pārtikas imports, taču potenciāls ir arī tranzītam un izglītībai.

Veidojot biznesa attiecības ar Ķīnu, ir jāņem vērā arī šīs valsts specifiskā etiķete – piemēram, ļoti lielu vērību šīs valsts biznesa attiecībās pievērš tam, kā tiek pasniegta sava vizītkarte.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl