Iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” sveic miljono apmeklētāju

1 komentārs
Iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” sveic miljono apmeklētāju
PUBLICITĀTES FOTO

Otrdien, 14.maijā, iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” sagaidīts miljonais apmeklētājs – tā ir rīdziniece Laura Ruicēna ar dēlu Kristenu, kura saņēma arī dāvanu karti pirkumiem “Akropolē” 1000 eiro vērtībā, informē “Akropoles” pārstāve Līga Zemīte.

Laura ar Kristenu ”Akropoli” apmeklē gandrīz katru dienu, jo dzīvo netālu. Arī šodien viņi bija ieradušies ”Akropolē” ar mērķi atrast Kristenam spēļu āmurīti. Viņa atzina, ka šeit viņai ar dēlu vislabāk patīk slidotava un spēļu veikali. Tāpēc arī dāvanu karte vispirms tiks tērēta, sagādājot pārsteigumu dēlam kādā no rotaļlietu veikaliem.

“Esam gandarīti, ka tik īsā laikā ”Akropole” kļuvusi par iecienītu un plaši apmeklētu galamērķi. Un aicinām arī ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi, kurš vēl nav bijis pie mums, atbraukt un atklāt jauna līmeņa iepirkšanās un izklaides pieredzi mūsdienīgā un kvalitatīvā vidē. ”Akropole” nešaubīgi ir viens no šobrīd modernākajiem iepirkšanās un izklaides centriem Baltijā un prieks, ka to novērtējuši jau miljons apmeklētāju,” stāsta ”Akropole Rīga” vadītājs un ”Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš.

Iepriekš jau vēstīts, ka Rīgā, Maskavas ielā 257 durvis vēris iepirkšanās un izklaides centrs ”Akropole”.  Tajā kopumā atrodas 170 dažādas iepirkšanās un izklaides vietas – viss vienuviet 60 000 kvadrātmetru tirdzniecības plašumos.