Iedzīvotāji netic, ka vainīgie saņems sodu par krāpšanos Gan bei

6 komentāri
Iedzīvotāji netic, ka vainīgie saņems sodu par krāpšanos Gan bei
Foto: Steve Snodgrass/Flickr

Lielākā daļa jeb 65% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju netic, ka personas kas restorānos Gan bei, Thali un Grill bārs krāpās ar nodokļiem, tiks sodītas, atklāj TNS jaunākā aptauja.

Tikmēr ceturtā daļa jeb 25% iedzīvotāju domā, ka krāpnieki tiks saukti pie atbildības.

Savukārt, katram desmitajam nav viedokļa šajā jautājumā.

Tāpat aptaujas dalībniekiem tika uzdots jautājums, vai gada laikā viņi ir dzirdējuši vēl par citu kādu uzņēmumu, kas līdzīgā veidā, iespējams, izvairījies no nodokļu nomaksas. Atklājās, ka šādas runas ir dzirdējuši 16%aptaujāto, tomēr vairums (78%) par citiem šādiem gadījumiem nav neko dzirdējuši vai tādus pamanījuši. 6% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Jau ziņojām, ka krāpšanās rezultātā ik mēnesi no Gan bei restorānu kasēm nelegāli tika izņemta nauda 700–800 tūkstošu eiro apmērā. Tāpat tika maksātas algas aploksnēs. Uzņēmumā atrasta arī ”melnā grāmatvedība” un aplokšņu algu saraksti.

Finanšu policija: Gan bei brutāli apkrāpa pircējus

Finanšu policijas pārvaldes priekšnieks Kaspars Podiņš atzina, ka pricēji Gan bei restorānos tika apkrāpti “brutālā veidā”. ”Godīgi sakot, veicot šo izmeklēšanu, bijām pārsteigti, cik brutālā veidā tika apkrāpts katrs pircējs – katrs, kurš saņēma čeku Gan bei, bija pārliecināts, ka daļa viņa samaksātās naudas nonāks nodokļu nomaksai, taču patiesībā tā nonāca noziedznieku kabatās,” sacīja K. Podiņš.

TOP komentāri

 • hugo
  0 0 0

  hugo

  talsu ēstuvēs "bīnē" un "kolumbīnē" pat vid darbiniecēm čekus nedod
 • Roberts
  0 0 0

  Roberts

  Lai pārbauda Vanaga zobārstniecības klīniku! Summas varbūt nebūs tik grandiozas...bet šancē gandrīz kā 90ajos.
 • Edgars
  0 0 0

  Edgars

  kad tiem kantorbirokrātu pakaļām būs vienreiz skaidrs kad jasakārto lietas lai cilvēki varētu strādāt bez šmaukšanos, es domāju kad latvijā ne viens vien uzņemējs sapņo par godīgu uzņēmējdarbību, bet tikko viņš sāks to darīt tad vis..... beigas. likumu slogs, un nodokļu nasta norok jau pašās saknēs. sods jau atkarīgs no tā cik deputātiņam lieli sakari, un ar ko viņš vēl ir dalījies. reāli vajadzētu liegt uzņemējdarbību pavisam gan pašam deputātam ,gan visai ģimenei, un liegt ieņemt jebkādus atbildīgus amatus un mantas konfiskāciju

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl