6 komentāri
“Godīgā ceļā turpināt uzņēmējdarbību vairs nevaram” – Ādažu kafejnīca publicē bēdīgu paziņojumu

Valsts nodokļu politikas dēļ Ādažu kafejnīca “Madcafe” ir nolēmusi pārtraukt savu darbību, liecina tās ieraksts “Facebook” lapā.

“Pašlaik esam nonākuši punktā, kad skaidrs ir viens — godīgā ceļā darboties un turpināt savu uzņēmējdarbību mēs nespējam,” teikts kafejnīcas paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas, kā citi ēdināšanas uzņēmumi spēj darboties ilgāk par 2 gadiem, mums nav brīnums. Ir vairāki faktori, kas to dara iespējamu, taču tas nav mūsu ceļš. Mums nav ne investoru, ne lobiju, ne fiktīvas grāmatvedības, ne sakaru ”īstajās” iestādēs, un mums nav arī vēlmes kaut ko no tā iegūt. Mums nav arī kredītu bankās, kas liktu mums turpināt par katru cenu, vai laika, kad domāt ”ko un kā apiet”, lai visu turpināt,” norāda “Madcafe” saimnieki.

Pagaidām nav pieejama sīkāka informācija par “Madcafe” finansiālo situāciju, minētais ieraksts raisījis diskusijas sociālo tīklu lietotāju vidū. Plašāk par šo tematu skaties šī vakara TV3 Ziņu sižetā no plkst. 19:00.

“Madcafe” paziņojums

TOP komentāri

 • mimi
  +3 +3 0

  mimi

  Kadu laiku atpakal iegaju, paskatijos cenas un sapratu, ka man pat velmes uzzinat vai kvalitate attaisno trakas cenas. Cilvekam parastajam ar algu 500 eiro 3eiro kafija ir darga... tur vajag ipasu speju ievilinat
 • Gada notikums
  +3 +3 0

  Gada notikums

  Tātad nebija gatavi konkurencei. Nodibināt uzņēmumu nav tas pats, kas to sekmīgi vadīt, plānot riskus utt. Tur nu valsts nav vainīga. Konkurence Ādažos pārāk liela, bet uzņēmumam nav "odziņas", ar ko klientus piesaistīt. Kāpēc tad citiem tur iet labi un netaisās bankrotēt? Nu nav jau visi zagļi un nelieši, laikam tomēr veiksmīgāk ved biznesu.
  Nu riebj man visi šitie vaimanātāji, kam visa pasaule un valsts īpaši pat pie vēdera izejas problēmām vainīga...
 • Valda
  +1 +1 0

  Valda

  Ko tad lai saka citas mazpilsètas,ja jau Ādažos nevar noturéties virs ūdens?Césís táds cilvèku tukšums,ka bail metas.Madona,Limbaži.Ne jau nodokli...cilvéku trūkums pilnīgi visur visu izsaka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl