“Gemoss” audzē peļņu un gatavojas jaunai ražotnei

Komentāri
“Gemoss” audzē peļņu un gatavojas jaunai ražotnei
Foto: LETA

Uzņēmums SIA “Gemoss”, kas cita starpā kļuvis atpazīstams bāru un restorānu aprīkojuma tirdzniecībā, aizvadītajā gadā apgrozījis 19,39 miljonus eiro, kas ir par 6,47% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa augusi par 14,16%, sasniedzot 1,324 milj. eiro.

Turpmākajos gados SIA “Gemoss” mērķis ir sasniegt stabilizāciju apgrozījuma pieaugumā un noturēt peļņu iepriekšējā gada līmenī. Uzņēmuma vadība arī norāda, ka tās plānos ietilpst investīcijas jauna ražošanas objekta izveidē.

SIA “Gemoss” 2014.gadā iecerējis strādāt pie fasēto riekstu un žāvētu augļu tirgus daļas palielināšanas esošajiem zīmoliem “Zelta rieksts” un “Dienas deva”, tāpat arī tikšot paplašināts sortiments mazumtirdzniecības tīkliem ar mērķi sasniegt augstāku rentabilitāti.

SIA “Gemoss” reģistrēts 1993.gadā, tā darbība saistīta ar maizes un konditorejas izejvielu importu un tirdzniecību, riekstu un žāvētu augļu fasēšanu, bāru un restorānu preču un aprīkojuma tirdzniecību, kā arī trauku īri banketiem. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Ieva Treija, kurai pieder arī 50% SIA “Andrito Coffee Roastery” daļas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl