Gāzes piegādes no ASV ir reālas, pauž Latvijas vēstnieks ASV

Komentāri

Gāzes piegādes no ASV ir reālas, tikai nepieciešams slēgt līgumus un sakārtot infrastruktūru. Konkrēti līgumi Latvijai ar ASV vēl gan nav slēgti, raidījumā 900 sekundes sacīja Latvijas vēstnieks ASV Andris Razāns.

”Mēs varēsim, ja izdarīsim savus mājasdarbus Latvijā – ieviesīsim Eiropas Savienības likumdošanu, atvērsim tirgu un savienosim mūsu gāzes infrastruktūru ar pārējo Eiropu, proti, Poliju,” pauda vēstnieks. ”Ja mēs šos mājasdarbus izdarām, mums nav nekādu šķēršļu saņemt gāzi, lai no kurienes tā nāktu, tostarp no ASV,” viņš sacīja, akcentējot, ka gāzes cenas ASV ir ”ārkārtīgi zemas”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ASV Valsts sekretāra vietniece enerģētikas diplomātijas jautājumos Robina Danigana iepriekš pauda, ka ASV plāno jau šogad Eiropai piegādāt gāzi, un ir ļoti iespējams, kas tas attieksies arī uz Latviju. Viņa norādīja, ka patlaban ASV diplomāti veic aktīvas sarunas ar Latviju šajā jautājumā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl