Gauss: Uzskatām, ka airBaltic un Ryanair Rīgas lidostā jābūt vienādiem nosacījumiem

0 Komentāru
Gauss: Uzskatām, ka airBaltic un Ryanair Rīgas lidostā jābūt vienādiem nosacījumiem
Foto: LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vēlas panākt vienlīdzīgus noteikumus Rīgas lidostā ar konkurentiem – Īrijas zemo cenu lidsabiedrībai Ryanair. Tas arī ir strīda pamatā ar Rīgas lidostu, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja airBaltic vadītājs Martins Gauss.

Aviokompānijai airBaltic ir tekošie parādi, taču tie visi tiek nomaksāti. Tas, vai lidsabiedrība samaksās Rīgas lidostai prasīto summu, atkarīgs no tā, kāds būs tiesas lēmums, taču airBaltic ir gatava prasīto summu nomaksāt, un aviokompānijas grāmatvedība tiek veikta, ņemot vērā lidostas prasīto summu. ”Esošie airBaltic finanšu rādītāji tādi, it kā mēs būtu prasīto summu jau nomaksājuši,” sacīja M. Gauss. ”Mēs gribam vienlīdzīgus nosacījumus ar konkurentiem,” viņš pauda.

Pēdējā laikā izskanējusi pretrunīga informācija par Latvijas aviokompāniju airBaltic, piemēram, ka tā jau kopš  2011. gada ignorē piesūtītos lidostas Rīga rēķinus un šogad februārī aviokompānijas parāds lidostai bija vairāk nekā  23 miljoni eiro.

Runājot par šā gada finanšu rādītājiem, Latvijas nacionālās aviokompānijas vadītājs sacīja, ka tie, visticamāk, būs labāki nekā iepriekšējā gadā.

airBaltic investors, kas ilgstoši tiek meklēts, varētu tikt atrasts nākamajā gadā, sacīja M. Gauss. Viņš akcentēja, ka tā meklēšanu veic kompānijas valde.

0 Komentāru