Galerija: dienu pirms oficiālās atklāšanas “Lidl” ļauj ielūkoties veikalā

9 komentāri
Galerija: dienu pirms oficiālās atklāšanas “Lidl” ļauj ielūkoties veikalā
KRISTAPS KALNS

Ceturtdien, 7. oktobrī, Latvijā oficiāli durvis vērs 15 mazumtirdzniecības uzņēmuma “Lidl” veikali Latvijā, taču uzņēmums jau trešdien, 6.oktobrī, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem dienu iepriekš sniedza iespēju ielūkoties veikalos.

Svinīgā veikalu tīkla atvēršana un  lentas griešanas ceremonijas pie visiem veikaliem notiks 7. oktobra rītā pāris minūtes pirms 8.00, klātesot ielūgtajiem viesiem, ievērojamiem pilsētniekiem un daudziem dedzīgiem “Lidl” klientiem. “Lidl” veikalu Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 81 atklās Vācijas vēstnieks Latvijā Kristians Helts, Labklājības ministrs Gatis Eglītis, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.

Dienu iepriekš – 6.oktobrī – Sergeja Eizenšteina ielā 81, Mežciemā, Rīgā notika “Lidl” mediju pasākums. “Skaties.lv” piedāvā ielūkoties veikala iekšienē foto galerijā.

Visi “Lidl” veikalos būs pieejamas ikdienai nepieciešamās pārtikas preces un daudzi desmiti “Lidl” privāto zīmolu preču, tajā skaitā pārtikas produkti un preces mājām, tekstilizstrādājumi, apģērbi, kosmētika un dārzniecības un mājas remonta darbarīki. Patlaban “Lidl Latvija” ir arī vienošanās ar 20 Latvijas pārtikas ražotājiem par produktu tirdzniecību, bet nākotnē to klāstu ir iecerēts paplašināt.

“Skaties.lv” jau vēstīja par uzņēmuma neseno paziņojumu, ka tas savu darbību Latvijā sāks ar 15 veikalu atklāšanu vienlaikus visā valstī 7.oktobrī.  “Lidl” veikali Latvijā strādās katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Uzņēmuma sniegtā informācija liecina, ka viena veikala atvēršana izmaksās vidēji sešus miljonus eiro. Kopumā, gatavojoties veikalu atvēršanai, “Lidl” Latvijā jau investējis vairāk nekā 200 miljonus eiro savu veikalu un loģistikas centra būvniecībā, kā arī veidojot jaunas ielas, satiksmes apļus, krustojumus, apstādījumus un dažādus apkārtējās infrastruktūras uzlabojumos. Uzņēmums Latvijā arī radījis jau vairāk nekā 2000 jaunas darbavietas.

Ieskaties arī šeit: Banānu “drudzis” sociālajos tīklos

9 komentāri